Manawydan Fórum

Úplná verze: Úryvky z Ularských patrol
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
[Obrázky: novobjektrastrovobrzek4.png]


Chalithra Malear
Věk: 75 let
Původ: šlechtický rod Malear, zničen při nedávných čistkách, sestra současného sut'rinose
Postavení: studentka Melee-Maghtere, sargtlin - veterán
Oblíbená barva: fialová
Oblibená zbraň: stahovací nožík, bič
Po dlouhé době jsem obnovila své patroly v tunelech severně a jižně od města. K ruce jsem dostala několik kadetů Melee, sotva udrží zbraně ta pakáž jedna...nechápu to, většina z nich děla Z Ress A Thalack! Styl který popírá vlastnosti našeho lidu...To nicméně nevadí, převaha tohoto stylu v Ularu je prospěšná, má to i své netopýry...hodí se to více pro útok a přepady než pro obranu. Nicméně, já mám raději útok...už brzy použijeme novou taktiku, na jejímž vývoji se podílím, jsem zvědava na výsledek...radši s nimi ale proberu i Bautha zhin.

Zpět k těm patrolám...sice držej zbraně poprvé v svým bídným živůtku, ale přece jen...ten naivní Faen sundal ostříleného orka, veterána několika bitev! HA! Aspoň vím že jsem vybrala toho správného pro okamžiky mé zábavy...navíc je dost roztomilej, jen ho budu muset usměrnit, chce si hrát pořád a skoro všude...
Dlouho jsem trávila rozpoznáváním stop a nevěnovala se tolik střelbě, musím to napravit...

Nedávno oznámil můj nenáviděný dalniuk svůj záměr někoho povýšit, aby dohlížel na další výcvik v Melee. Přihlásili se všichni...mno, budu muset na ty nové blbce zatlačit aby to postupně vzdali, dřív než se jim přihodí nepříjemnost! Ale hlavní soupeř bude Dherin, uvidíme jak to dopadne...tomu si tak přímo zmáčknout nemohu dovolit, jeho zbraň ve mne vudí příliš velký respekt.

Je to den, co jsem se dostala do rozepře s dalniukem. Šlo o přímý střet. První po dlouhé době. Nechtěl pustit usstan jabbres na prominentní sedadlo..tak jsem ho z něj sundala. Nyní tedy měl kecy, oháněl se přísahou Melee. Možná se pokusí překazit moji snahu o povýšení...měla bych požádat svoji paní o pomoc, aby na něj nějak zatlačila...