Manawydan Fórum

Úplná verze: Rozšiřování pevnosti
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Jak už psala Marina,pevnost bude konečně zvětšená o podzemní prostor ale aby jsme toho docílily musí se nás ve hře hodně sejít,tohle téma jsem zakládal pro to aby jsme se dohodly kdy Smile
Mě vyhovuje datum 26.9. tak nějak v 19:00 a jak vám ?
Mě taky takže tu snad budu Wink
turnaj...
A nepujde to po turnaji teda ?
Zitra tu nebudu, pozitri asi taky ne, v pondeli nevim. Meli ste sanci dnes, propasli ste ji.
Ideální je neděle nebo pondělí, protože je svátek, v pátek a v sobotu se chodí na pivo :-). Takže jsem pro pondělí třeba v těch 19, jestli tu bude Marina.
Souhlasím s Drakenem jen bych to hodil spíš na tu 18
když na turnaj orci nebudou moct...jinak v pondělí možná jestli tu budu..
Jaktože kdo řikal že nemůžem ?
si zas někdo něco vymyslel...veříte taky každý kravině...
A promazat veci z beden nektere tam akorat zabiraji misto a mohli byse do nich davat veci na zvetsovani te pevnostiWink
Promazat Biggrin,stačí to vyházet k ušákům...
Nemuzu se zucastnit rozsirovani pevnosti do 6/10 makam v Usti, jinak v truhle u truhlarskeho stolu mam navody a vse co potrebuju na vyrobu, jo a nejakej sicak mi v tom udelal bordel

Fiona / Gasta
jááá xD az bude new sklad tak se to rozdeli....kovarsky potreby atd....jinak promin xD
Dáme nad ty krabice třeba vývěsky at to je přehledný Smile
A muze my nekdo rict co to je tam vzadu za studanku a kcemu tam je ? kdyz na nui kliknu tak to pise ze prej potrebuju krumpac ..... kdyz sem krumpac mel tak se nic nedelo....
Jedná se o ibupfobrenium nebo jak se to píše,my orci tomu řikáme Gruumshova krev. Vlatně to je voda po které ti to přestane psát hlášku Au! Ta bolest...,něco jako lék na migrénu.Také je to jedna z přísad do Shunnarova lektvaru kterou máme ovšem jen my orci Smile
a jak to mam jako vykopat
No musíš mít na to větší skill,přesně je to Hornictví,zapneš si war mód s kkrumpáčema jdeš do toho
Tak kdy vlitnem na tu pevnost hosi ?
Stran: 1 2