Manawydan Fórum

Úplná verze: Pravidelné sobotní akce
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Rádi by jsme zahájili pravidelné Sobotní akce.
Akce budou především pravidelné, plánované a oznámené 14 dní dopředu (pokud to půjde).
Mělo by jít o velké akce typu Jarmark nebo akce v rámci dějových linií, které se můžou protáhnout i na druhý den výkendu.

Chceme znát váš názor zda se do toho pouštět, plus vhodný čas který by vyhovoval.
Na začátek diskuse navrhuji pro zahajování čas "Sobota 18:00".
Jo... to sobota je pro to nejlepší den. To by bylo fajn.
O času by se dalo diskutovat jestli to nerozjet už dopoledne Smile
Souhlas zatim vse vyhovuje Smile)
Víkend je všeobecně vhodnej čas, kór přes zimu (anebo do tý doby než bude zima taková, abych vytáh prkno). Přesnej čas se může lišit v závislosti na rozsahu akce.
Mnohem důležitější než konkrétní den je podle mě avízovat akci včas dopředu... nepočítám s tím, že bych si od teď rezervoval všechny soboty od 18:00 čas pro MW, pokud budu vědět o co jde, nebo že je moje přítomnost potřeba, je tak větší šance, že si ten čas udělám.
...mluvim sice za sebe, ale předpokládám, že podobně se k tomu bude stavět víc hráčů...
Sobota je dobrý den, ale ten čas je horší. Dost často mívá člověk sobotu večer obsazenou nějakou akcí atd. Pokud začne něco na MW v 18:00. může se stát, že hráči během ní odejdou. Já bych start posunul o něco dříve, aby se hlavní část akce odehrála do cca 20:00 a potom už spíše navazovala volná zábava.
obecne nieje problém Smile len to že sem tam bývam v meste Biggrin
UO si sice teď moc nedávám, ale tohle vypadá nadějně, takže se tam budu snažit tak nějak vždycky být
Jsem rád že nešlápneme s touto akcí vedle.
Nad Winitarovo poznámkou se zamyslíme, v sobotu by nebyl problém začínat 16-18.00 podle potřeby a plánované délky akce.
Jsem také rád že jste pochopili hlavní prvek těhle akcí - že budou dopředu plánované.
Rád bych jakékoli ochotné GM poprosil, zda by nemohlo, kdyby si vzpomělo, připisovat k plánovaným akcím i angažovaná GMs. Minimálně mně osobně by to dost pomohlo, děkuji.
Rád bych oživil v mysli RT WDho skvělou myšlenku plánovaných akcí. Zrovna teď je online na Manawydan neuvěřitelných 21 hráčů a určitě by se jeden ze tří (vlastně dvou, Stig je vázán v BoC) questařů uvolil jednou za týden pro tu kopu lidí něco dopředu ohlástit a spíchnout.

Poslední dobou se nám nějak nedaří mimo chat na žádné ve hře natrefit a tahle stará myšlenka je perfektní řešení.

Geo: Souhlasím :D ... doufám, že toto není výtka, že se GMs flákají na chatu ;)
P.S. Já jsem teď v práci, takže se těším na ráno, na herní statistiku...
je to urcite super napad ale souhlasim s tim, ze akce by mohly koncit kolem 20:00 kvuli ruznym sobotnim vecirkum
Do třetice všeho dobrého - znovu se pokusím připomenout politiku plánovaných akcí, tj. prověřenou zbraň proti malému počtu aktivních hráčů.