Manawydan Fórum

Úplná verze: Povýšíme adepta Braka na GM Braka?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Vážení hráči, rád bych povýšil adepta Braka na GM.
Než tak učiním, obracím se na vás, aby jste mi řekli jak ho vidíte vy.
Jestli jste ho ve hře vůbec postřehli, jak vám sedí jeho styl hry, co vám provedl (ne)pěkného.
Akce dělá dobrý, ve hře je často, pomůže. Jen by si mohl víc rozmýšlet co napíše do hry/na chat.
Za mě říkám ano.
Za me taky ano. Ja ho postrehl mockrat. Je to takovy zlobidlo co zpestruje hru. Smile Jsem rad, ze tu je.
Jsem pro a myslím si, že i nemrtvý budou pro. Biggrin
Myslím, že je dost snaživej a aktivní. Ale občas, promiňte mi můj negativní názor, se příliš snaží hráčům zavděčit, a rozdává za to různé pomoci, které mi přijdou moc. Napadá mě třeba dnes resování v dungu, o kterém se mluvilo, ale vím, že jsem si všimla už více věcí, o nichž nadšeně na chatu vykládal. Jeho způsob vystupování na chatu mi obecně nevoní, někdy jsou to úšklebky, někdy handlování s hráči... Myslím, že by z něj mohlo být celkem schopné GM, pokud se bude krotit v těchto oblastech. Jsem celkem proti supportu nebo nadržování GM některému/ým hráčům a u Braka jak se prezentuje se toho dost bojím. Dry
me se taky Marina nikdy nelibila, a hledme jak se ji dari :p jak je sikovna :p
Poznámky Floundy vcelku seděj, ale spíš bych to bral jako ponaučení (čti Braku Smile )
Ale je ochotnej něco dělat, je vidět, oživuje hru, což je myslím plus, který převažuje.
Moje rada Brakovi: Šetřit rare krámama Smile
Moje rada Brakovi: Šetřit všema krámama a nedělit lidi na kamarády a ostatní Wink Já sem pro.
Braka beru jako gm všemi deseti, je rychlej, pohotovej a ve hře je často.
Podle mě bude jen a jen přínosem Smile
cg voe Cool2
děkuju pokusim se dané věci vypilovat k dokonalosti Smile
Souhlasim pro povýšení - důvody řekly ostatní. Smile Smile
Děkuji za názory. "Rare" odměny s ním proberu (RT má zákaz dávat do hry cokoliv co nejde normálně vyrobit, s řídkými vyjímkami jako např. Jarmart), chat také.
No nešlo o rare věc typu těžký válečný luk ale spíše róbu s barvou který se moc nevidí, podobná jako má Gerg Smile
Nebo o zvýhodnění typu vybití potvor nebo resnutí nebo...? Rolleyes
Jinak, Braku, hodně nervů a užij si to Biggrin
no vybití potvor bylo spíše to že nějakej noobík umřel ve stokách někde na začátku, tak jsem mu pomohl se stráží získat věci zpět...ostatní chyby se snažim napravit a neopakovat Smile
Mno vsak az jednou projdu ja nebo nekdo jinej logy a najdem tam zajimave veci, tak Brak dlouho nezustane a "supportovani" hraci asi taky nebudou nadseni.
Tak hraci za to nemuzou ze jo Biggrin MY jsme prece nevinni Biggrin Biggrin Biggrin
Misto aby nekteri z vas byli radi, ze Brak zpestri tu zoufalou nudu, tak si jeste stezujete. Ja vas nechapu.. Je to zavist, ze nekomu pomuze? Nevim. Porad mluvite o tom, ze je to ve fazi testovani. Takze reci o nejakem supportu jsou opravdu neskutecne blaboly.
No tak moment, co má, Alvine, fáze testování společného s resováním že někdo lehne z důvodu, že leze kam nemá a přeceňuje se, nebo pak má komplex, že přijde o pár věcí? Nebo rozdáváním výhod po kamarádšoftu? Bugy jsou jedna věc, support druhá. Není to závist, lze žít i než si to člověk zaslouží poctivě nebo bez toho Wink
Prostě nás jen napadlo několik věcí, které by bylo vhodné si uvědomit a mírnit, aby byla hra lepší. Co se Braka týče, rozhodně si vážím, že se zas našel někdo, kdo má nápady a je aktivní. Fandím mu, ať je z něj dlouho aktivní GM, které té pozice ale nebude zneužívat.
Stran: 1 2