Manawydan Fórum

Úplná verze: Noob Dotazy
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
No smysl bude asi naucit se ze lesi nejsou bezpecne  Biggrin
Spawner je uprostřed lesa a má myslím dosah 60 políček, takže jo, je to náhodný.
Prečo sa po zasadení semienka vždy znižuje kvalita o jeden stupeň? Sadím Mistrovské semienka lnu (ktoré som vypestovala ja) no akonáhle ich zasadím, tak Klíčíci rostlina má kvalitu Výborná.
Kvalita zobrazená u rostlinky závisí na dovednosti, ne na kvalitě semínka.
Nejsem si na 100% jistý, ale i z mizerného semínka budeš mít "Výbornou" rostlinu.
Prosím, aký je rozsah času rastu rastliny? Niekedy totiž dozreje neskoršie zasadená rastlina o dosť skôr ako prvá zasadená.
Tak to z hlavy nedám, ale myslím že také závisí na počtu semínek zasazených na políčku (sázíš po jednom, nebo po více?)
Sadím po 6 semienkach (maximum pre moj skill) a rovnaký druh rastliny. Robím si vždy dve rady po 10, takže kým zasadím, pohnojím a zalejem 20 "sadeníc" tak to nejaký čas trvá a opakovane sa mi stáva, že zatiaľ čo naposledy zasadené rastliny sú zralé tak prvé zasadené sú stále zrajíci.
Ono je to len taká blbosť ale irituje ma to Biggrin
Zeleninová polévka žerie 1x Mísu a Masová nie. Mohli by byť obidve bez mísy? Predsa len ani pečené prasa nežerie tác, na ktorom je Biggrin
A když tu polévku sniš, zbyde prázdná mísa?
Ne, protože jde o standardní předmět se standardní výrobou.

Buď se ty mísy zruší, nebo budu muset k jídlu extra doskriptovat aby vracelo nádoby.
Prečo sa stromy sadia vždy len po 1 semienku?
No ja nevim, ale aby vyrostlo na jednom kusu policka 6 stromu mi prijde docela divny. Naopak kdyz tam ma vyrust 6 kousku klasu, tak to mi prijde normalni Smile
Tak, všetko ostatné ide po viacerých. Vinná réva, chmel, tykev a neiem čo ešte takého väčšieho vzrastu, dokonca aj banánovník Biggrin
U stromů je to úmysl, jsou větší než ostatní rostliny. Také mají na rozdíl od ostatních rostlin opakované období kdy plodí.
Resetuje sa počet licencií potrebných na registrovaného lovca na výveskách? Napríklad keď ich dlho človek nerobí.
To zkus Smile
Pýtam sa preto, pretože s lovkyňou som robila vždy lovecké licencie a zrazu mi tá v Isharu aj na rozcestí tvrdí, že musím urobiť 50 licencí aby zo mňa bol registrovaný lovec.
Nijak se neresetují. Tohle spíš vypadá na vyměněnou či nějak upravovanou vývěsku.
Naštěstí počet licencí se delší dobu zaznamenává na prsten, místo na vývěsku, takže po těch 50 ti bude přiznáno to co už máš.
Také lze požádat GM jestli by neobnovilo registraci signetu, myslím že to nějak šlo (v [props signetu nebo vývěsky).
Prišla som na to kde je háčik. Keď postava umrie, zostane v jej tele aj prsteň. Takže ak nezíska svoje veci z tela s5, tak musí zase loviť odzačiatku.
Thumb Up