Manawydan Fórum

Úplná verze: vzít regy, nevzít regy?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravím napadlo mne jestli by nešel udělat nějaký prográmek u MW klienta, jako tabulku a u ní odškrtávat spelly při kterých nechcepe používat regy. např koník bz regu, ohnivá zeď se regama a takSmile
jn..možnost vybrat si kdy chce kouzelník použít regy se celkem hodí...bylo by to dost úsporné...
To už se tu probíralo... a skončilo to na tom, že kouzlení bez reagencí je spíše takový bonus... chuťka do nouzových situací. Což je imho rozumné.
skôr vidím problém v tom že regy hráč spotrebúva na regy na kúzla hoci nemá kompletný set regov. regy sa spotrebujú, ale mana sa spotrebuje tiež celá.
když sem hrál mága tak mě vždycky štvalo že mi blbé kouzlo koník spotřebovávalo hlavní regy a to sem ho kouzlil fakt často...dobré by bylo zavést aspoň něco jako tlačítko na zapínání/vypínání odběru regů...ale to asi až jak se trochu zredukuje regen many nebo něco takovéhoSmile...
Mir: Nikdy jsem to nepočítal, ale mě připadá, že když máš alespoň vlnovou reagenci, tak je kouzlo levnější.
Monty: To by pak ten koník musel stát alespoň 4x víc many než je tomu teď.
Čím víc reagencí chybí, tím je kouzlo dražší.
Těžko můžu bránit hráči položit pytel s reagencemi na zem, když kouzlí Koníka, takže nějaké řešení by to možná chtělo. Nejpravděpodobnější je pytel s gumpem on/off vložených reagencí. Současně přidám pro své potřeby statistiku, protože mě dost zajímá kolik kouzel se kouzlí bez regů (nežádoucí stav).
Pokud takovouto statistiku udelas, tak pocitej s minimalni presnosti. Zaprvy jde o to, jak si s tim mag pohraje. A take jde o to, jestli mag ma ci nema chut farmit, jake pouziva vlny a podobne. Kdybych ti nepsal z mobil, popsal bych ti, jak tonpresne myslim. Ale vesmes pocitej spis s tim, ze prioritne hraci bez regu kouzli stit-spotreba many je 1 a kouzla, ktera nemuseji masovat v boji. Pak verim, ze jsou i lide jako ja a napriklad jeden nuke kouzli bez regu a druhy s... Mas toho vazne dost, co ti tuhle statistiku zkresli.