Manawydan Fórum

Úplná verze: [OOC] Hobití sekce
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Na zítra svolávám hobití rasu, slet hobitů bude uskutečněn o dvacáté hodině (20:00) na trhu ve Vilhelmovicích. Vítani budou všichni hobiti.
OCC- dej et ncas nekdy jidny votary pracuje v bance a vetsina tam taky jde dej to nekdy kolem 7Biggrin
Jelikož se na hobití slet nikdo nedostavil, nikdo z hobitů nemá potřebu hrát společně s ostatními a jelikož hobiti jsou rasa, kde si každý hrabe na svém písečku, rozhodl jsem se k radikálnímu kroku.

Oficiálně se prohlašuji za "Opatrovníka Hobitího Národu".

Moje cíle budou tyto:

- sjednotit hobití rasu
- začlenit hobity do fungování města Ishar a Vilhelmovice
- zabránit přehlížení hobitů, jenom protože jsou malý!!
- vybudovat společné zázemí, nabídka pomoci všem hobitům
- vybudování přínosu jídla pro celý ishar
- rozdělení funkcí mezi hobity

Kdo by měl zájem podílet se na SJEDNOCENÍ HOBITÍHO NÁRODA nechť se mi ozve, kdekoliv, kdykoliv, jakkoliv. Ozvu se zpět.

Počínaje zítřejším dnem se hobiti začnou scházet o 7 hodině večerní na Vilhelmovickém trhu. Jakýkoliv hobit je vítán, doufám, že se všichni podílíme na společných hobitích akcí! Těším se na brzkou shledanou
Oznamuje se, že zítra v 1 hodinu se koná schůze všeh hobitů a farmářů.

Budou se projednávat další návrhy na pomoc farmářům, společných výprav při troše vína

Těšíme se na Vaši účást

S pozdravem Feliza
OOC ( do 18:00 hod jsem v praci takze nemuzu Angry )
OOC-1 hodina je kdy?
OOC: mám dotaz stará se teď nějaké GM o hobity jako takové? Zahlédla jsem GM lidí, elfů a trpaslíků ale nic víc.
hobiti spadaj pod lidi.

predpokladam ze chces neco kolem toho vaseho cechu. ozvi se mi dyztak nejak na icq, az budes mit cas (pro votaryho... mam ho pusteny ! :o) a dohodnem se
(20.10.2008 v 08:45)makovec napsal(a): [ -> ]hobiti spadaj pod lidi.

predpokladam ze chces neco kolem toho vaseho cechu. ozvi se mi dyztak nejak na icq, az budes mit cas (pro votaryho... mam ho pusteny ! :o) a dohodnem se

Vážně?? *vidí ho offline*
no pred pul hodkou mi to zuchlo. o2 nema icq rado .o)

hupni na irc .o)
(20.10.2008 v 11:43)Anča Sazeničková napsal(a): [ -> ]
(20.10.2008 v 08:45)makovec napsal(a): [ -> ]hobiti spadaj pod lidi.

predpokladam ze chces neco kolem toho vaseho cechu. ozvi se mi dyztak nejak na icq, az budes mit cas (pro votaryho... mam ho pusteny ! :o) a dohodnem se

Vážně?? *vidí ho offline*

Farmářský cech a s ním spojený mezisklad budeme řešit dnes večer dle úředních hodin, to jest 20:00.
Do té doby si připrav požadavky, které chceš aby mohl fungovat (cechovní kámen, jméno spolu, budova, pole, bedny atd.).
Čím lépe to budeš mít zpracované tím to večer urychlíme.
(20.10.2008 v 11:49)makovec napsal(a): [ -> ]no pred pul hodkou mi to zuchlo. o2 nema icq rado .o)

hupni na irc .o)

irc nemám Smile funguju jen na automapě
ach ta technicka nevyspelost hobitu...
boze nemit IRC to je jak kdyz nemas .... ehm nebudu resit to co se resi na irc Biggrin
No nevim, základ pro oficiální komunikaci bych spíš považoval spíš email, maximálně PM na fóru.
No jo ale jednak copak maka sezenes nekde jinde? Smile a taky nez on si to PM precte tak to zabere dalsiho pul dne Smile
osobne teda preferuju spis v realu komunikaci.. a jko ofiko kanal bych navrhoval jabber+irc (bo jinde bejvam opravdu malo .o)
tak by me zajimalo jak to vypada snasim malym utlacovanym narodem
(29.09.2008 v 20:04)Feliza napsal(a): [ -> ]Jelikož se na hobití slet nikdo nedostavil, nikdo z hobitů nemá potřebu hrát společně s ostatními a jelikož hobiti jsou rasa, kde si každý hrabe na svém písečku, rozhodl jsem se k radikálnímu kroku.

Oficiálně se prohlašuji za "Opatrovníka Hobitího Národu".

Moje cíle budou tyto:

- sjednotit hobití rasu
- začlenit hobity do fungování města Ishar a Vilhelmovice
- zabránit přehlížení hobitů, jenom protože jsou malý!!
- vybudovat společné zázemí, nabídka pomoci všem hobitům
- vybudování přínosu jídla pro celý ishar
- rozdělení funkcí mezi hobity

Kdo by měl zájem podílet se na SJEDNOCENÍ HOBITÍHO NÁRODA nechť se mi ozve, kdekoliv, kdykoliv, jakkoliv. Ozvu se zpět.

Počínaje zítřejším dnem se hobiti začnou scházet o 7 hodině večerní na Vilhelmovickém trhu. Jakýkoliv hobit je vítán, doufám, že se všichni podílíme na společných hobitích akcí! Těším se na brzkou shledanou

Stále jsi ''Opatrovník Hobitího národu''? Smile Rád bych se nějak zapojil Smile
Musím se optat... Nějak mi nedošlo že stále funguje životní energie a že zabije, když jí máš 5.... Takže jsem umřel bez majetku a všeho... Chci se zeptat, jestli by mi někdo půjčil alespoň sekeru a základní oblečení. Protože asi ztratím vše.
Stran: 1 2