Manawydan Fórum

Úplná verze: Sčítání elfů
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Tak, vzhledem k tomu, že jsem se zas jednou rozhodl začít pořádně hrát elfa, by mě celkem zajímalo jak to momentálně vypadá s aktivitou...Moc elfů tu poslední dobou nevídám, tak bych poprosil ty co ještě hrají (nebo hrát začali) ať se sem napíšou. A jinak za mě.

Avellion: elfí lovec, jeden ze zakladatelů Saary

Naesil: lukař, řezbář a tesař, člen Saary
Lonianus - Kovář, Dráteník, člen Saary
Ireth- starý válečník a ochránce elfího lidu
Chtela bych znat aktualni pocet aktivnich elfich hracu, kteri maji zajem podilet se na vyvoji elfi historie v Saare. Kdo ma nejakeho aktivniho elfa, at napise prosim jmeno a profesi.

Za sebe:
Sirae Cyredanea - kouzelnice
(05.10.2011 v 21:59)Marina napsal(a): [ -> ]Chtela bych znat aktualni pocet aktivnich elfich hracu, kteri maji zajem podilet se na vyvoji elfi historie v Saare. Kdo ma nejakeho aktivniho elfa, at napise prosim jmeno a profesi.

Za sebe:
Sirae Cyredanea - kouzelnice

Xin Zhao, tulák se hlásí ke své povinnosti!
Merenwen kněžka - ale nehrající Angry
(nedostatek času)
Prosila jsem o aktivni elfy...
Lucius Noctius Caleum - Jízda
Uz je trochu pozde no Biggrin. Puvodni plan byl zrusen Smile.
Artherion - farmář
Píšu to tak pozdě, páč do balastu na foru se snažím vůbec nelézt
Falathrim - Kovář

- koukam že dost mrtvo tu je
Dotaz: proč se nemohu stát kněžím řádu Corellona?

Odpověď: protože Alvaris (velekněžka řádu) zakázala automatické verbování členů.
Musíš buďto kontaktovat jejího hráče (Alvatara), jestli by tě přijmula, nebo se stát členem jiného řádu (což asi nechceš), nebo kontaktovat RT v případě, že Alvatara nemůžeš kontaktovat (v řádu dní).

P.S. Alvatar lognul naposledy 30.3., je tedy pravděpodobné, že jej lze sehnat pomocí PM
Aenarion
Jarod
Daeglîn

tři hráči, tři účty...
Kdo se aktualne povazuje za mluvciho (leadera) elfu?
Já se taky snažím hrát, ale teď jsou prostě zkoušky a mám dost práce...:-(
Tebe sem tu dlouho nevidela Biggrin.
Nepovídej, teď jsem hrál skoro půl roku, ale už je zase spousta práce a navíc mám před bakalářkou:-(
Emsila... Smile
Adish - zapomětlivý čaroděj dobroděj Smile
hm.. Trochu opožděně...
Artanis Táralóm...
.. Blondýna co rýpe do politiky a tak trochu čarodějka (spec. pro Poutníka i Telecom ! )....
Stran: 1 2