Manawydan Fórum

Úplná verze: Světové strany v minimapě
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Takto vypadá má představa zobrazení světových stran v minimapě.
Je to ala UO, tedy pouze drobné úpravy... co na to říkáte?
Jsem pro.
Mne by to taky vyhovovalo naprosto.
Né že by to nějak zásadně vadilo, ale kdy už je na MW prakticky vše počeštěné, nešlo by to označení v češtině? Smile
Taky bych řekl, když už tak počeštěné... je to prostě vada na kráse. Smile
Souhlas, i teď mají někteří lidé problém s tím co znamená N na mapě Biggrin.
a ja myslel ze se to uci v prvouce ve skole Smile
Jediným problémem je čas...
... najde se dobrovolník, který ta písmena předělá?
Klidně do tohoto obrázku, já si to pak z toho vykousnu...
Mohl bych to zkusit, ale bude to vypadat hůř než za současna.
Potřeboval bych k tomu jen pár věcí jako třeba ty rohy bez písmenek nebo jejich alternativu.
Na to stačí fotošop s content-aware fill. Jen to chce ten roh nejlépe v nějakém původním bitmapovém formátu.
samotny rohy nikde nejsou pokud se nepletu... jen tohle
[attachment=585]

zkusim si s tim pohrat ale nevim jak to dopadne ..
Pff...neni to nahodou i na kompasech ceske vyroby jako N? Biggrin (myslim sever)
marina: vetsinou to tak je .. resp vsechny buzoly s kterejma pracuju sou oznaceny mezinarodne .. ale nevim zda sou od ceskyho vyrobce..


snazil jsem si s tim pohrat .. ale nejak se mi nedarilo udelat pekny Z tak aby ladilo k ostatnim .. kdyby to chtel nekdo dodelat tak je to tady:
Vidim to na prepinaci buton v nastaveni klienta Biggrin - ENG/CZ znacky na mape Biggrin.
Já bych zvolil nějaký fresh font... nějaká kaligrafie imho nemá moc smysl. Smile
Sarjo, to vypadá dobře!
S tím Z bych se nechal inspirovat N...
tak jsem ted zkusil dodelat i to Z ale za vysledek bych se nepochvalil ..
Trochu zaostrit, zvysit kontrast, ztmavit okraje a udelat nejakou ozdobnou smycku...Smile - ber to jako konstruktivni kritiku Smile. Totez mozna u toho J...co se tyce ztmaveni a ostreni...je videt ze S je puvodni - V vypada dost puvodne, J s tema upravama, ktere sem napsala by taky vypadalo puvodne...Z je suche. Tim "puvodne" myslim dost dobre Smile - neni poznat, ze by to delal nekdo na amaterske urovni grafiky Smile.
Tady je přidané Z, co vy na to? Biggrin
Ja vidim N Biggrin
Stran: 1 2