Manawydan Fórum

Úplná verze: [OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8
„Pan Tibauld?“ do místnosti vešli dva muži.
„Ano, bohužel však pro vás nemám dvě židle,“ odpověděl omluvně muž v modrém oděvu.
„To nevadí,“ nenechal se přerušit elf „Nepřišli jsme si sem posedět. Vlastně bych Vás rád požádal o pomoc,“ pokračoval Helmita.
„Víte, rád bych kandidoval na post starosty tohoto města. A tak obcházím lidi, poslouchám jejich stížnosti a problémy. Avšak jedna věc se dokola a dokola opakovala. Na východní cestě do Cyprony se prý usadila zlotřilá banda loupežníků, co přepadávají pocestné.“
„Myslíte Bratrstvo? “ skočil mu do řeči strážný.
Helmita přikývl „Uhádl jste správně, jsem rád, že si rozumíme. Abych to dopověděl. Paní Valerie, která mě přivedla na myšlenku, že sám proti té bandě nic nezmohu, ale oni již delší dobu pijí krev snad všem obyvatelům Isharionu. Zrovna jsem se od ní vracel. Byl jsem prakticky co by kamenem dohodil od města,“ elf se na chvilku odmlčel „V tom na mě vyrazila drowka na koni a za ní ten bojovník Kojak. Helm mě před jejich útoky uchránil a podařilo se mi utéct. Ale ta drzost! Jak můžete dopustit, aby se tohle dělo před branami města? “
„Stavy stráží jsou bohužel dost nízké. V tomto mám ruce svázané.“ odvětil velitel stráže.
„Víte, již jsem oběhl všechny spojence 30.toru za rozbřesku zaútočíme na jejich sídlo a ukážeme jim, že si nemohou dovolit vše. Žádám Vás tedy o pomoc... ne, nabízím pomoc naši. Pojďme spolu udělat naše cesty zase bezpečné. Tady můj společník,“ ukázal na trpaslíka, který se mlčky opíral o zeď. „se nabídl, že nás povede k vítězství.“


V neděli 30. ledna v 19:00 dojde k útoku spojenců proti sídlu Bratrstva.
Pravidla konfliktu jsou:

- Každý zúčastněný musí být seznámen s následujícími speciálními pravidly a účastí na události s nimi souhlasí.
- Nebude ohled na PvP flag. (jak při útoku, tak při lootu)
- Oživení povoleno pouze skrz kněze.
- Zákaz používání kouzla vylepšená neviditelnost.
- Bratrstvo po dobu akce zajistí volný přístup do jejich sídla, kde si také zajistí svůj majetek.
- Zákaz účasti NPC bojovníků (peti a summoni povoleni) a jiných přímých zásahů (pouze jako podpora skrz RP hráče) do boje ze strany GM.
- Před událostí GM vyznačí okolí srubu, kdo ho opustí, bude považován za uprchlíka a nesmí již vrátit a účastnit se útoku. Pokud má PvP flag, tak ho však lze pronásledovat.
- Bojuje se dokud jedna ze stran nevzdá, nepomře, či neuteče. Obírání těl je povoleno až po skončení boje.
- Přistižení při porušení pravidel znamená smrt pro provinilce a jeho vyřazení z události.

- Pokud vyhraje rozzuřený dav Bratrstvo musí počítat s tím, že jim poškodí sídlo. A zároveň si na jeden měsíc deaktivují PvP flag, přestanou loupit a ohrožovat obyvatele Isharionu. Není však povoleno zatýkání.
- Pokud vyhraje Bratrstvo, tak má právo odvetnou akci za stejných pravidel, proti jedné ze zúčastněných frakcí (to znamená, že útok musí být i předem vyhlášen).
jen doplním, když vyhrajeme máme nárok na odvetnou akci se stejnou razancí(loot poboření budovy)
pochybuju že projde ->
- Nebude ohled na PvP flag. (jak při útoku, tak při lootu)
- A zároveň si na jeden měsíc deaktivují PvP flag, přestanou loupit a ohrožovat obyvatele Isharionu.
- Oživení povoleno pouze skrz kněze.
co se neuhlídá ->
- Zákaz používání kouzla vylepšená neviditelnost.
- Před událostí GM vyznačí okolí srubu, kdo ho opustí, bude považován za uprchlíka a nesmí již vrátit a účastnit se útoku. Pokud má PvP flag, tak ho však lze pronásledovat.
- Obírání těl je povoleno až po skončení boje.

Každopádně válka je válka, bez pravidel...Rozbite si držky, dejte si full looty, dejte si HéKáčka, rozkuchejte si těla a která ze stran tohle ustojí tak by teoreticky měla vyhrát. Dopadne to tak jako to dopadlo u bitvy o pevnost, budou tam nabíhat nahý magičové a budou si tam hrat na hrdiny v neviditelnosti a potom tam budou nabíhat naháči co budou lootovat všechno co poberou a budou utikat pryč....Dejte si bitku od 7 do 8mi a ktera strana pokuchá víc hlav svejch protivníků ta vyhraje, jednoduchý a stručný...
Vsechno je uz predem domluveny, brumlo!
muj nazor Biggrin
Colwyn
Souhlasim a doufám že to projde. O něco podobnýho se snažil i Lothar, ale tak nějak neměl podporu města a nakonec skončil jako starej blázen, kterej čeří vodu a buzeruje ostatní :/
Jen jsem zvědavej jak se zachovaj postavy co s Bratry běžně chodí expit a dungařit. Aby jsme v tom spravedlivě rozhořčeném davu nebyli jen tři Smile

Tulgyr
Zapomínáš že útočníci (dav) jsou vesměs civilizované bytosti, nikoli orci Smile Takže i přes jejich rozhořčenost by se nich neměli stát šílené vraždící stroje uřezávající hlavy Smile
U orka to beru, ale u elfa a normálního člověka, kterej nemá psychické problémy bych to při jednorázové bitvě nečekal (vleklá a krvavá válka už je něco jinýho a stává se osobnější a brutálnější)
Prasárničky ze strany hráčů jako je loot co unesu a útěk se možná nevyhneme, ale bude tam nespíš dost lidí na to, aby to někdo zahlídnul a vyvodili se z toho po boji ve městě důsledky pokud nějaký RP důsledky fungují. Pokud ne tak ať to z nich vyklepou GM a dostanou nějakej trest za prasení.
Poruseni jakehokoli pravidla se tresta jako prohresek proti PvP: to znamena minimalne tyden ban a regulerni zapis v prohrescich. Smile To je zase moje podminka. Jine by to bylo, kdyby se v prubehu bitvy obe strany domluvily na jinych pravidlech, coz nepredpokladam.
A ja verim v to ze vyhrajeme Biggrin
(27.01.2011 v 10:27)Rygos napsal(a): [ -> ]Colwyn
Souhlasim a doufám že to projde. O něco podobnýho se snažil i Lothar, ale tak nějak neměl podporu města a nakonec skončil jako starej blázen, kterej čeří vodu a buzeruje ostatní :/
Jen jsem zvědavej jak se zachovaj postavy co s Bratry běžně chodí expit a dungařit. Aby jsme v tom spravedlivě rozhořčeném davu nebyli jen tři Smile

Tulgyr
Zapomínáš že útočníci (dav) jsou vesměs civilizované bytosti, nikoli orci Smile Takže i přes jejich rozhořčenost by se nich neměli stát šílené vraždící stroje uřezávající hlavy Smile
U orka to beru, ale u elfa a normálního člověka, kterej nemá psychické problémy bych to při jednorázové bitvě nečekal (vleklá a krvavá válka už je něco jinýho a stává se osobnější a brutálnější)
Prasárničky ze strany hráčů jako je loot co unesu a útěk se možná nevyhneme, ale bude tam nespíš dost lidí na to, aby to někdo zahlídnul a vyvodili se z toho po boji ve městě důsledky pokud nějaký RP důsledky fungují. Pokud ne tak ať to z nich vyklepou GM a dostanou nějakej trest za prasení.

rygosy o jakých prasárnčikách to mluviíš?! Loot je kořist, vy nám jdete lootovat barak("PRASATA!") tak se vzapamatuj a nafackuj si. Máš-li problém s lootem, nechoď na tu akci.
myslim ze rygos komentoval tohle:
- Bojuje se dokud jedna ze stran nevzdá, nepomře, či neuteče. Obírání těl je povoleno až po skončení boje.
(27.01.2011 v 11:19)sarja napsal(a): [ -> ]myslim ze rygos komentoval tohle:
- Bojuje se dokud jedna ze stran nevzdá, nepomře, či neuteče. Obírání těl je povoleno až po skončení boje.
jiným slovy když lootuje bratrstvo je to "prasárnička" když lootujete vy je to v naprostém pořádkuSmile
Cesneku...Biggrin
cessneku dej si pohlavek a chvili premyslej jak to bylo mysleno ..
A máte akci dovolenou od orků?
Cessnek
Ty jsi jak malá holka Biggrin Mluvil jsem obecně, proč to hned vztahuješ na sebe? To je jedna a věc a druhá, já to napsal slušně, tak si odpusť ty hustodémonský kecy o nafackování si. Tohle je debata o akci.
Jinak nevim jak ostatní, ale to co vy jste si tam nakradli a poschovávali je mi úplně šumák, já tam jdu kvůli RP a nehodlám do mrtvol vůbec šahat - tedy proto že mi vadí že se v okolí města beztrestně pohybuje a operuje banda zločinců. Takže jestli ty to bereš jako, že jsme prasata tak ti gratuluju k tvýmu RP a pochopení pro adekvátní reakci na vaše aktivity Smile
Rygosy já jsem malá holka!!!Biggrin
(asi takhle střílí střelec, krade zloděj, vraždí vrah, prasarničky logicky dělá..prase) Jen se mi nelibí to tvoje věčné odsuzování lootu a moralizování hry.
"Orků"? Co to je? Biggrin
obecne akcie ktore Bratrstvo vyvijalo uz od davna zakonite muselo vyvolat reakciu Isharu. Teraz je neskoro zacat tvrdit ze vam idu vypalit barak a ze ake je to nefer.

Nemam PVP rad byt to ciste na mne tak sa neucastnim ale z hladiska dejovej linie je to nutne (voci cechu, ale aj Isharu mam zavazky ktore dodrzat hodlam).

Tu by som bol asi najradsej ak by do toho slo mesto ako celok...
Mire jsi úplně mimo, na této akci jsme se domluvili oboustraně, nidko tady netvrdí že je to ne fér..ani nevím kde jsi to vzal.
Mir
Souhlasím s tebou, že takový útok měl přijít už daleko dřív a především na popud města nikoli na výzvu nestranného jednotlivce. Ale buďme rádi ta tohle Smile
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8