Manawydan Fórum

Úplná verze: Chyby klienta ve verzi 10.4.13
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6
No, já dodělám ještě ten seznam okolních postav a "Vzít předmět", až skončí hokej. Do pohybu pomocí makrokláves jsem chtěl přidat jen běh, kterej mi teď stejně nejde, a na přišpendlení v příkazové řádce není co ukazovat :-) Jo a v clientu myslim ještě neni odkaz na to moje "Snadná změna rozlišení", jestli jsem se dobře díval.
Prodlužování seznamu postav http://www.youtube.com/watch?v=OQfnj6rByuQ
(ta volba podle mě stejně funguje obráceně..)

Vzít předmět http://www.youtube.com/watch?v=l7ORTQDasSU
S tim seznamem ... na tom videu bohuzel videt neni jak funguje. Alespon moje poneti o tom, jak to ma fungovat je takove, ze ...
Kdyz mam okno zmensene a plne NPC, takze za normalnich okolnosti by tam dalsi NPC, ktere uz se tam nevejdou zobrazit nemely byt videt (ale diky bugu jsou jak bylo na mem videu) a prave, kdyz zapnu protahovani, tak se mi to okno bude automaticky zvetsovat a zmensovat podle poctu NPC na plose.
(08.05.2011 v 00:14)Whitey napsal(a): [ -> ]Ve skriptech TrackBookGumpu jsem použil tooltipy, ale klient je nezobrazuje.

Tohle jsem zkoušel a už to funguje (předpokládám, že byl problém na straně serveru = nebyl restart?)
Ad video Prodlužování seznamu postav:
- RadstaR to popsal úplně přesně; jestli bych mohl poprosit o natočení nového videa s novou revizí, kde to bude vidět (ve variantě ANO chodit tam a sem, aby v seznamu přibývaly a ubývaly řádky a bylo vidět, že ten seznam mění svou výšku podle potřeby)

A je tu nová revize, obsahující následující úpravy:
- Změna horké klávesy pro běh pomocí kláves ze SHIFT na CTRL (Control). Důvodem je nevhodné chování kláves se shiftem na numerické klávesnici
- Oprava pozice zobrazení kruhu kolem postavy (signalizace pro otočení)
- Změna chování seznamu postav, pokud seznam přeteče, je automaticky prodloužen i přesto, že není nastavené automatické prodlužování (nebude však již zmenšen, pokud některé postavy zmizí z dohledu)
- Volitelné povolení kláves pro chůzi bez ohledu na režim klávesnice (řeč X makro)
v Nastavení, sekce "1. Nastavení maker"
- CREDITS TO Dommi & RadstaR! Smile

Vím, říkal jsem, že předchozí verze je feature-complete, ale přemluvili jste mě Wink

Co se týče videí, poprosil bych ještě o jedno krátké video - a sice dialog Stopování, v něm jsou vidět tooltipy na tlačítkách, stačí na tlačítko najet myší a chvíli počkat. Tooltipy mají snad všechna tlačítka v tom dialogu, nemělo by být problém je najít Wink
(12.05.2011 v 10:27)Geo napsal(a): [ -> ]Ad video Prodlužování seznamu postav..

Nemůžu sloužit, stáhl jsem novej client, chtěl jsem ho zapnout (mívám ho vyplej), ale tak nějak se nic nestalo.
Tipnu si, že je někde schovaný... zkus si odložit adresář config, měl by se pak objevit na implicitní pozici...
(12.05.2011 v 10:27)Geo napsal(a): [ -> ]Co se týče videí, poprosil bych ještě o jedno krátké video - a sice dialog Stopování, v něm jsou vidět tooltipy na tlačítkách, stačí na tlačítko najet myší a chvíli počkat. Tooltipy mají snad všechna tlačítka v tom dialogu, nemělo by být problém je najít Wink

http://www.youtube.com/watch?v=LQ19ZDZ35I8

Jinak jsem si všiml, že všechny tooltips mají na konci věty tečku (včetně šipky nahoru), krom šipky dolu Smile
(12.05.2011 v 10:27)Geo napsal(a): [ -> ]Ad video Prodlužování seznamu postav:
- RadstaR to popsal úplně přesně; jestli bych mohl poprosit o natočení nového videa s novou revizí, kde to bude vidět (ve variantě ANO chodit tam a sem, aby v seznamu přibývaly a ubývaly řádky a bylo vidět, že ten seznam mění svou výšku podle potřeby)

http://www.youtube.com/watch?v=bS-u-PSZVdI
Dommi: Parada!
Dík za videa, Dommi. Jako odměnu zkusím urychlit práce na resetu skillů Smile
Koukám totiž na tvůj podpis a už mě nebaví Smile
Vůbec netuším, o jakém podpisu se mluvi ;-)

Nicméně, aby tenhle příspěvek měl taky nějakou hodnotu: Geo, pamatuješ si ještě svůj záměr přidat do MW clienta možnost zvyšování světlosti/gammy? Jestli to bylo schváleno, nerad bych, aby to zapadlo.
A máme tu verzi určenou do patche, změnil jsem jen drobnosti a nepředpokládám, že to někomu způsobí nějaké problémy... kdyby ano, řvěte Biggrin
Finální verze (10.4.13.29627):
- Určeno pro patch
(kompletní videa od Dommiho, verze odladěna díky Dommimu, Marině a RadstaRovi)
- Podpora <hr/> v HTML gumpech
- Při zobrazení seznamu postav je ověřeno, jestli se seznam zobrazí v rámci viditelné plochy.

Až ho budeš dávat do patche, Rade, nezapomeň na ty nové fonty!!!

P.S. Whitey, udělej to jako já, stačí si vypnout zobrazování podpisů Wink
Vzhledem k dotazu Vodacka, na co jsou videa a changelogy:
- vždy mě dostane, když hráč na fóru po roce napíše, že mu něco v klientovi schází... a ono už to tam dávno je. Takže proto Smile
- samozřejmě, že to vyžaduje, aby hráč mwklienta spustil... ale to se už děje, díky RadstaRovi. Po opatchování se spustí mwklient...
- a do budoucna, samozřejmě, tu bude pouze mwklient, starému dáme brzy pápá. Maker pro řemeslníky kvapem přibývá a tenhle týden jsem dostal jeden nápad, který by mohl výrobu a podobné rutinní procesy ve mnohém zjednodušit a usnadnit. Pak už, myslím si, nebude opuštění starého klienta nic bránit (jo a ještě se čeká na Brakův nový zázračný máslostroj)
Ale podpisy já zase rád, oni občas i chválej...
Geo, ohledně těch skillů, koukal jsem že v CreatureContextu jsou propočty bodíků, že jo? To bych mohl použít stejně jako teď dopočítávám body za perky a staty...
(sorry za offtopic, ale chci aby Dommi viděl že na tom opravdu dělám - za ty videa)
Lze v zobrazeném html (announce, svitky) v novém klientu vložit funkční webový odkaz?
Jak myslíš, že je udělaný ten changelog? ( tedy za předpokladu, že sis stáhl a spustil novou verzi mwklienta Wink )
Ano, funguje například následující:
Kód:
<a href="http://forum.manawydan.cz/member.php?action=profile&uid=1167"><basefont type="standard" number="0">Dommi</basefont></a>
A samozřejmě ten BASEFONT je tam navíc, jen pro okrasu, aby Dommimu patřičně stouplo sebevědomí Biggrin

P.S. jen drobnost, announce z nějakého důvodu html odstraňuje (alespoň co jsem zkoušel), na to se ještě budu muset zaměřit, ale to by nemělo být na straně klienta.
já sem slyšel že to lechtá autorovi nake ego Biggrin

ale k tématu lze kupříkaldu používat html značky při pojmenovávání domů? co jsem to nedávno zkoušel tak to nešlo (jedná se tedy o to co se ukáže po najetí myši, tedy ObjectPorpertyList), starej klient to myslím měl
Tak oprava, ANNOUNCE umí html, nemaže ho. Tedy viz. výše...
ObjectPropertyList to v sobě nemá, alespoň o tom nevím... nicméně, mwklient by něco takového klidně zvládl, pokud by byla podpora a potřeba na straně serveru.
tak ObjectPropertyList posílá řetězec (respektive číslo z clilocu s parametry) takže na servru se nsumí dělat nic je to jen na klientu jestli si <br> vyloží jako že má zalomit řádek nebo jestli ho nomálně zobrazí
Mam nasledujici makro:
Posledni objekt
Zacilit - Posledni
Pozastavit makro - 10500
Opakovat - Makro

Prijdu ke stromu, rucne kliknu dvakrat na sekeru v ruce a zacilim strom. Necham to dosekat a pak pouziju makro viz vyse. Seka to v poradku, opakuje, vsechno ok. Pak sem to zastavil makrem na Zastaveni maker.
Chvili jsem delal neco jineho a pak jsem sel znovu sekat, napred jedno kolecko ciste rucne a pak sem zapnul makro viz vyse.. a nic. Zadna reakce, makro se neprovedlo.
EDIT: Po vypnuti a zapnuti klienta mi zas makro jde.
Stran: 1 2 3 4 5 6