Manawydan Fórum

Úplná verze: Avataři v profilu ve hře
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Do vaseho profilu ve hre si muzete vlozit vlastni obrazek o maximalni velikosti 256x256 pixelu ve formatu JPG nebo PNG.

Pokud mate zajem mit u sveho profilu vlastni obrazek, napiste si GM page ve hre a prilozte odkaz na vas obrazek.
Pokud nemate vlastni misto pro obrazek, muzete si ho nahrat na webu Manawydanu po prihlaseni v Můj účet.
Přidal jsem tuto informaci na WIKI - článek "Avataři ve hře" a doplnil odkaz na něj v sekci "Role playing" (Profil postavy).
Přidej tam screnshot, Geo, to potencionální hráči snad oceněj Smile
Přidej screenshot do galerie a já ho nalinkuji z WIKI Biggrin
Marina: Proc tak slozite? To tam nemuzes dat ten screen ty primo na wiki?
Geo: Já vím, jednodušší by bylo, kdyby Dommi postnul screenshoty rovnou na wiki... Smile

Však víš, že já zastávám názor co nejširšího zapojení komunity. A jeho nápad, jeho provedení Biggrin
Nicméně, abych odpověděl - vím, jak na wiki uploadnout soubor Wink
RadstaRJelikoz wiki neni verejne pristupna pro upravy, tak tam da akorat tak velky h.... Biggrin
Geo: Marina už tolikrát nabízela, ať si řeknou o přístup.
Ale protože vím, že přístup nemají, nabídl jsem možnost vložení screenshotu do Galerie, RadstaRe Wink

A jen tak mimochodem... v Profilu postavy nyní naleznete možnost změnit si avatara přímo, nemusíte už psát page Smile
Upravil jsem informace na WIKI: http://wiki.manawydan.cz/index.php/Avataři_ve_hře ohledně možnosti změnit si svého avatara přímo v Profilu postavy.

Prosím dobrovolníky, aby udělali screenshoty se současnými možnostmi MWklienta a Profilu postavy ohledně avatarů - stačí je nahrát do Galerie na webu, použiji je následně k doplnění informací na WIKI.
Zbytecne to komplikujes Geo. Jako bys nevedel, ze je lepsi si to udelat sam nez se spolehat na druhe Wink
Já se na druhé ale nespoléhám... mně je to putna Biggrin
- když se dobrovolník najde, super. Když ne, budu mít o práci méně Wink
- kdybych si to chtěl udělat sám, musím do hry, nějaké pěkné screenshoty (to chce čas), pak je nahrát na wiki a doplnit do stránky... takhle mám velikou šanci, pro mne práce skončila napsáním toho postu Smile
- jestli si mám vybrat mezi děláním screenshotů a zásahem do mwklienta kvůli podpoře nové grafiky, nebo úpravou soubojového systému, má volba je jasná Biggrin
nevím proč ale mi mazat avatary nahrané na web abych je nahradil novými Angry ...píše to že se nepodařilo smazat

edit: +po přihlášení se rozhodí font všech textů na stránce