Manawydan Fórum

Úplná verze: pomoc - MW client, Razor
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Zdravim, od doby co server přešel dočasně na novy hosting a na zpátek mi nejde spustit MW client nebo razor, ( tu dobu odhaduju, pred tim to šlo) při spuštění mi to ihned vyhodí hlášku

V aplikaci ( název souboru) došlo k poblému a je třeba ji ukončit. Omlouváme se za vzniklé potíže.
Je možné, že informare, se kterými jste pacovali, budou ztraceny.

Vim ze z toho asi nepoznate co tomu jeAngry, mám pocit že ani reinstall nepomuze, tak leda full reinstall kompu ale do toho se vubecc nehrnuAngry
Mas pocit? Zkus to Smile.
Mě to jede normálně, tak bude chyba asi někde jinde ..... Cool2
Nevím, máš nějaký router na cestě do internetu? WiFi, kabelová televize?
Tyto přístroje mívají cache dns, restart by měl pomoci.

Také by se šikl screenshot, např. pomocí print screen klávesy a prográmku Malování.
jsem napojenej na wii, ale to nikdy nevadilo, ten sreenshot, zadny nnei potreba proste mi to hodi tabulku, ani se to nespusti
Angry
Já nevím JAKOU tabulku Smile
Tak udělej její screenshot, nebo ji okopíruj, pokud to jde... a postni sem, jinak nevím, jak bych Ti mohl pomoc.
oka, az zjistim kam se printy uložují postnu , ( tak mne napadlo jestě nvrácení systému, jenom nevim do kdy)
Pokud mas Win7, staci smacknout PRINTSCREEN .. otevrit malovani, zmacknout CTRL+V a ulozit Smile
obrazek sem asi nemuzu primo poslat co?
Můžeš, říkal jsem Ti to (a RadstaR to popisuje o post výše).

Přesný postup:
- PRINTSCREEN
- OTEVŘÍT MALOVÁNÍ
- CTRL+V
- Uložit (CTRL+S) někam do souboru, např. do dokumentů
- na fóru dát odpovědět (pomocí tlačítka vpravo dole na konci každého tématu)
- napsat krátký popis
- v rámečku Přílohy stisknout "Procházet"
- vybrat ten uložený obrázek (soubor)
- následně dát "Přidat přílohu" a počkat, až se soubor načte
- Stisknout "Odeslat příspěvek"

Toť vše.


ahaBiggrin ty prilohy jsem si nevsimBiggrin hledaj jsem ji v textovem okneBiggrin tak tu ot mate, rovnou vam rikam ze vam to nijak nepomuze, a haze to u razoru, MWC, nejde mi to jak jsem psal vyse zhruba od te doby, vim ze jsem v nastrojich od internetu neco mazal ale to bylo kvuli pristupu na forum
Ani nevíš, jak mi ten screenshot pomohl Biggrin
... v adresáři C:\Lubos\ManawydanU\Logs bys měl najít soubory DebugLog.Info_2011_07_24.txt a DebugLog.Error_2011_07_24.txt (nebo kterýkoliv z nich). Jsou tam? Můžeš je postnout sem na fórum jako přílohu? Předem díky za odpověď...
nemam to tu, mam tu jenom manawydanpatcher, a log z roku 2010
Tak to už hodně napovědělo. Zkus se, prosím, podívat do Prohlížeče událostí (Nabídka Start -> Nastavení -> "Ovládací panely", v nich vybrat "Nástroje pro správu", nebo "Výkon a údržba" -> "Nástroje pro správu").
Zde by měla být ve složce Aplikace podrobnější informace (Typ: Chyba, dvojklikem otevřít detail, vpravo nahoře je jako třetí tlačítko možnost zkopírovat text chyby do schránky, taková ikona se dvěma dokumenty přes sebe - tu zprávu pak postni sem na fórum).

P.S. pozor, nejprve zkus spustit klienta a teprve pak otevři Prohlížeč událostí - ten seznam v něm se totiž neaktualizuje sám od sebe, takže při opačném postupu bys tam tu chybu neviděl Wink
oka zapl jsem MW clienta, hodilo to error, sel jsem jak rikas a nicAngry, kazdy den okolo 9 hodiny ( kdyz zapinam notebook) to vyhodí intel, 2x fax, 1 securitycenter ( ale nejsou to chyby), siroko daleko jsou jenom tyhle chyby, 7.7 je jich hned nekolik na sobe, to si pamatuju ze jsem reinstaloval manawydan
Typ události: Chyba
Zdroj události: Application Error
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 1000
Datum: 21.7.2011
Čas: 17:40:25
Uživatel: Není k dispozici
Počítač: JITKA
Popis:
Chybující aplikace game.exe, verze 6.0.11.0, chybující modul game.exe, verze 6.0.11.0, adresa chyby 0x000b38c0.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.
Data:
0000: 41 70 70 6c 69 63 61 74 Applicat
0008: 69 6f 6e 20 46 61 69 6c ion Fail
0010: 75 72 65 20 20 67 61 6d ure gam
0018: 65 2e 65 78 65 20 36 2e e.exe 6.
0020: 30 2e 31 31 2e 30 20 69 0.11.0 i
0028: 6e 20 67 61 6d 65 2e 65 n game.e
0030: 78 65 20 36 2e 30 2e 31 xe 6.0.1
0038: 31 2e 30 20 61 74 20 6f 1.0 at o
0040: 66 66 73 65 74 20 30 30 ffset 00
0048: 30 62 33 38 63 30 0d 0a 0b38c0..


ale jak rikam nebude to vono. Chyba ktera se spusti pri zapnuti MW cleinta tu neni ze dneska a ani ze vcera.
Zkusíme něco:
- následující archiv rozbal do adresáře ManawydanU, obsahuje dva soubory (MWBase.dll a TalonCrashTest.exe).
- nejprve zkus spustit TalonCrashTest.exe,
- pokud se spustí a vypíše do konzole samé OK, spusť znovu MWClient.exe

Uvidíme, co se stane...
nicAngry stale to nejde, vypsalo ro sama OK
tak dneska patchovano, ( stahli se dva patche, a najednou to zase jde)
Huh... nenávidím chyby, které se spraví "samy" Angry
- znamená to, že se v budoucnu mohou vyskytnout znovu.
Hmm posledni 2 patche byly jen uprava statiky, coz by nemelo mit vubec vliv Smile
Stran: 1 2 3 4