Manawydan Fórum

Úplná verze: pomoc - MW client, Razor
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
úravdepodobne jsem neco udelal s cestama - a novy patch je nahodil zpatky?
Ne, patch jenom vezme stare verze souboru a prida k nim nove informace ... vubec neresi nejake cesty atd. (maximalne ti da MW patcher moznost opravit zaznam v registrech, kdyz zjisti, ze uplne chybi)
Předpokládám, že bylo něco totálně nakopnuté, nový soubor to spravil.
posledni 2 patche <> novy soubor Smile Teoreticky jde o stary jen s pridanyma hodnotama, kazdopadne je to zvlastni, cekal bych nasledne pady klienta pri pristupu na spatne misto v souboru.
Teď mám podobný neurčitý problém já. Byl jsem nucen vyměnit počítač a radostně jsem si nainstaloval Manawydan.
Avšak po opatchování mi jakýkoliv pokus o spuštění vyvolá jen suchou hlášku MWClient has stopped working.
Tak jsem si řekl dobře, zkusím aspoň starý klient... a tam jsem se zasekl při spouštění u Verifying Account.
Napadá někoho, kde se stala chyba? :/
Mně MWClient tehdy, když ho instaluju podle místního návodu, taky nefachá. Stačí mi prostě nechat jen dojet klasický patchování do konce a je to v poho.

Jo a nezapomenout na directy Smile
Colwyn: Napada me jen combo ... NET. Framework, DirectX a Firewall Smile
Takze zkouknout jestli mas opravdu NET 2.0, DirectX a neblokuje ti pripojeni FW.
Hm hm... skutečně stačilo doinstalovat součásti ze starých dx.
Po poslední aktualizaci to vyžaduje MW klienta .... nepoužíval jsem ho a jel místo toho Razora, na kterého jsem zvyklý. Předpokládám správně, že Manawydan v Razou už nespustím? Zvyk je železná košile a pohyb postav v MW klientovi je stejný jako byl u první verze :-(
Alvatar: Presne tak. Zvyk je bohuzel zelezna kosile a taky nechutne tezka koule na noze Smile Proste s Razorem je konec.
Tobě asi taky nic Ježíšek nenadělí, darebáku :-)
Jak to vis ? Na me uz roky jezisek kasle, takze zadna novinka Biggrin
Ale porad je tu sance, ze kdyz napises, co z razora bys chtel MW klientu videt, ze to tam pripadne Geo dodela Wink
Já myslím, že když napíšu jenom ten základ , tak mne Geo Zatratí :-)
Nepříjemnej pohyb (plutí nad obrazem) - ale to už jsem psal bohdá tomu budou skoro 2 roky :-)
Lehkost zadání a použití maker, co byly v Razoru
... a hlavně teď koukám, že mi to na velkém PC neběhá ....program MWClient přestal pracovat ... při pokusu o spuštění
Vše opatchováno na poslední verzi - dosud běželo v pohodě. Problém bude v tom kam se snaží MWclient dostat zřejmě.

Manawydan Patcher v3.4
Microsoft Windows 7 6.1 Build 7601 Service Pack 1
P°ipojenÝ p°es proxy nenÝ aktivnÝ
SpuÜtýno naŔÝtßnÝ strßnky s historiÝ aktualizacÝ
P°ipojuji se na server ...
Stahuji soubor s nastavenÝm ...
Hledßm aktualizace patcheru ...
Pou×Ývßte poslednÝ verzi patcheru
--------------------------
LokßlnÝ verze poslednÝho patche : 163
Serverovß verze poslednÝho patche: 163
--------------------------
Na serveru nejsou ×ßdnÚ novÚ aktualizace
SpouÜtÝm klienta: mwclient.exe

...starýho klienta spustím normálně ..na 5s :-)
Pripoj kdyztak dnesni logy ze slozky Logs prosim.. Geo nebo nekdo na to mrkne.
MWPatcher .log je připojen a debug.error log se vůbec dneska nevytvořil
Jakmile kliknu na MW client už je to, že přestal pracovat


Patcher funguje ok ... tam problem neni. Starym klientem se nenapojis (proto te to po 5s vyhodi) a to s MW klientem .... to bude zas nejaka hovadina. Nejspis rozhasenej NET Framework nebo DirectX (oboje doporucuju preinstalovat)
Pokud obsah /logs smáznu, logy se vůbec nevytvoří
Problém bude v tomto:
Manawydan klient vyžaduje: Microsoft .NET Framework 2.0 a DirectX 9.0c (musí instalovat i majitelé Windows 7)
Mám Microsoft .NET Framework 1.1 a 4.0 - jestli je třeba výslovně 2.0, tak to jsem dohrál - na toto PC nemám možnost instalace komponent systému
Jasny, protoze se klienta nepodari vubec spustit. Nenapada me jine reseni, nez co jsem napsal. Bohuzel tohle je vzdy ten nejhorsi pripad, kdy za problemem mu byt cokoliv.
Tak potvrzeno ... NET.Frame 2.0 nelze instalovat :-( Je možné to nějak obejít nebo se už mám po 3 letech loučit? :-)
Stran: 1 2 3 4