Manawydan Fórum

Úplná verze: Chyby klienta ve verzi 2011.1
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6
Verze je venku a už mám první postřeh:
- co na lokále vypadalo dobře, proti serveru drhne. Na chůzi vlastní postavy se prakticky nedá dívat... vím proč a na opravě pracuji.
Další chyby:
- vykreslování radaru
- unknown packet flags
Chyba unknown packet flags by měla být opravena (byla na straně serveru).
Opravena plynulá chůze, prosím o testy.
me se zda ze uz to jde v pohode
Geo jede.
Biggrin
divně mi chodí kůň



po odhlášení mi okno klienta zčernalo (musel jsem ho odstřelit), jen možná poznámka že sem měl barevnou hloubku 16 bitů abych mohl hrát heroes III. v okně

Edit RadstaR: Kun ma ted problem s rychlosti, nahlaseno. Bug prenesen do Mantisu
Geo tu logy neocekava, ma je v Mantisu: http://mantis.manawydan.cz/view.php?id=412
Nejdou přendávat věci, po přetažení zmizí a teprve po pohnutí toho, kdo dané věci měl přijmout, tak spadnou do batohu přendavatele.
Kdyz jsi clen party, tak při přepínání bojového modu se stále objevuje hláška nyní jsi členem party...
animace se přehraje moc rychle, více na videu:

a koukam jak mě to youtube celý zničil...
To s tou partou budu muset teprve zjistit.
Rychlost animace je server-based, opravíme...
Nevím jestly je to chyba klienta nebo chyba CS3...
Sel sem si pro své tělo, neměl sem na sobě nic v ruce poze club se kterym neumim zachazet. Kdyz sem na telo poklepak, hodilo to na me zroj, zbran a a stit co sem mel pred smrti v ruce. Club se mi ale zpet v batohu neobjevil a i přesto že jsem podle grafiky mel v ruce sekeru, poznal sem ze mlatim s clubem. Měl jsem jakoby dvě zbraně v ruce, s tím že jsem utocil pouze tím clubem.
Jo, to je problém serveru - zbraň se neshodila do batohu.
GM se ti může podívat pomocí [viewequip, že tomu tak je...

P.S. Náprava je v tu chvíli jednoduchá - pustit sekeru a relognout.
Chyba s errorem pameti pretrva. Dnes mi to padlo jednou (v boji) opet to hodilo ten systemovej vypis hlasek...uplne stejnej jako jsem postoval uz nekolikrat pred X mesici.

Napada me neni to spojeny s cpu? Ze zajmu jsem si otevrel spravce uloh pri hrani, a to jak to skakolo je neskutecny. V klidovem rezimu (postava nic nedela, npc okolo max chodej) vyuziti CPU 10%!! rozbehl jsem se BAC 50%-70%, behem boje to padlo na 30%, pak bum za 30sec to bylo 97% nebo 100%, pak to behem klidne padlo na 30%, pak si to skoci na 80%....takze rozhsah jsem mel mezi 10% CPU a 100% CPU pricemz prilis jsem nevypozoroval co to tolik zatezuje nebot to skace nahoru a dolu jak na horske draze.
Tak u Tebe to může být spíše pamětí, ale vím, co s tím...
... Připravím pak verzi s možností úpravy limitů.
Vytizeni pameti mi to psalo ve spravci 450-600 MB z 1500 tak nevim.

Mozna by bylo na case se zabyvat orezavanim toho co zere mw klient vykonu na pc, kdyz uz se stary nepodporuje.
Jaký výkon má vůbec tvůj procesor? Oni ty procenta jsou taky o výkonu...
[Obrázky: 61724431.jpg]

Stary klient je cpu 60-90%, strankovaci soubor jen 600 MB a pamet je trvale 598M/1823M.

System je 2.19 Ghz, 896 Ram, Servis pack 2 XP
Stran: 1 2 3 4 5 6