Manawydan Fórum

Úplná verze: Nog Nogagh - diskuze orkove x Ishar
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5
Kauzalita je mrcha Smile
RT dokonce navrhl dojednání příměří...
(15.09.2011 v 09:53)Geo napsal(a): [ -> ]RT dokonce navrhl dojednání příměří...

Starosta ovšem obdržel zprávu o mrzkém napadení obyvatele Isharu orkem, což jistě mírovému procesu dvakrát nepomůže.

Biggrin hold mi ujela sekera
Jestli se tak stalo na orčím území přisuzoval bych tomu lehčí váhu, orkové se na svém území chovají velmi teritoriálně a vůči ostatním rasám agresivně.
Hele Pepo budeme kamaradi, ale u me doma jsem agresivni a tak se nediv, ze az prides s rodinou na navstevu tak vam dam pesti. Mimochodem das mi klice od baraku? Chci k vam na obed
Ano, něco jako stráž v každém městě, ale mírnější. Jak by se asi dotyčnému líbilo, kdyby skončil s pokutou 20zl na týden v orkském vězení?
Pokud vim o tom ze systemova straz me bude napadat tak tam chodit nebudu. Ja k Orkum nepotrebuju.
Pokud si delate straz nesystemove jako postavy na svem uzemi tak je to vase vec, ale nechapu proc by ste za to meli mit nejaky ulevy. Chovate se agresivne k ostatnim rasam? Fajn, ostatni rasy s vama nebudou obchodovat a zamezi vam vstup na svoje uzemi. Proc by vas tam meli poustet kdyz vy si svoje uzemi pred nima "taky hlidate".

edit: a asi by se mel tenhle topik rozdelit kdyz sme presli na jine tema..
Hledáš spor, kde žádný není. Myslím, že orkové jsou velmi přátelská rasa.
Abych to schrnul jednou větou...Vytah na mě meč na orkskym uzemí, do areny nešel, tak sem ho honil až do Isharu a tam sem ho před branama sestřelil před obyvatelstvem. Je mi to jedno, neřešim to zas tady máme kytičkovej šard, kuli němu sem si zapnul PvP(on ho zaply měl) takže jestli mě chcete..podte si pro mě...ale budu kousat a hodně Wink
Každopádně uspořádat Nog Nogagh by to vyřešilo Smile
(16.09.2011 v 12:41)Tulgyr napsal(a): [ -> ]...zas tady máme kytičkovej šard...

O to nejde, jde o RP. To, že jsi ho nesejmul někde v lese, ale před očima stráží a mnohých obyvatel Isharu prostě musí mít dopad na postoj Isharu vůči orkům. Asi jako když se jedná o integraci menšiny, zatímco menšina masakruje obyvatele mačetama...
Ve skutečnosti měli strážní, kteří stáli opodál zasáhnout, protože to je jejich práce. Neumím si představit, že by ork mastil člověka a oni netečně přihlíželi.

Každopádně starosta se o incidentu dověděl a je na něm, jestli mu nevadí, že mu orkové pobíjejí lidi před branami města nebo ne. Pro mého gnoma je to marginální záležitost, naproti tomu Ctimír jakož ochránce města z pověření starosty je tím hluboce rozhořčen. Tongue

Můj pohled : [Moc to, žerete kdyby to udělala jakákoliv jiná rasa Elf,Trpoš atd. atd. tak by to šlo na člověka a ne na rasu x) ] - ale je to vaše věc jak se k tomu stavíte x)
(16.09.2011 v 13:24)Filantrop napsal(a): [ -> ]
(16.09.2011 v 12:41)Tulgyr napsal(a): [ -> ]...zas tady máme kytičkovej šard...

O to nejde, jde o RP. To, že jsi ho nesejmul někde v lese, ale před očima stráží a mnohých obyvatel Isharu prostě musí mít dopad na postoj Isharu vůči orkům. Asi jako když se jedná o integraci menšiny, zatímco menšina masakruje obyvatele mačetama...
Ve skutečnosti měli strážní, kteří stáli opodál zasáhnout, protože to je jejich práce. Neumím si představit, že by ork mastil člověka a oni netečně přihlíželi.

Každopádně starosta se o incidentu dověděl a je na něm, jestli mu nevadí, že mu orkové pobíjejí lidi před branami města nebo ne. Pro mého gnoma je to marginální záležitost, naproti tomu Ctimír jakož ochránce města z pověření starosty je tím hluboce rozhořčen. Tongue

Pokud tedy jde o RP tak je vlastně mrtvej a už ho žerou prasata v lese protože ho ork co hlídá pevnost trefil šipkou z kuše do hlavy jak utikal...od něj taky zrovna nebylo RP že sem za nim musel běžět z pevnosti až před brany isharu(protože všichni maj stejnej speed) abych mu vlastně řek že na mě vytahovat meč nebude Smile moc to žerete kluci..můžete bejt radi že sem mu nedal FL a nevykuchal ho tam pro výstrahu Wink
tys ho ani pořádně neobral? co si to za orka?Biggrin....schválně co by se stalo kdybych ho pojel já že je drzej?Biggrin...byla by z toho rasová válka lidi vs lidi?Biggrin....spíš by na to každej hodil bobek jako na všechna ostatní napadení co jsem v poslední době udělalBiggrin...bude teda Nog Nogagh nebo se čeká až nebude souboj dvou warů otázkou toho kdo dá dřív větší bleed? Smile
Sežeň si nářadí na vycpávání trofejí a příště si udělej trofej... (jde to i z hlavy po rozřezání těla)
já bych tomu řikal Hardcore RP a nebo simulátor na ústavu ČR...Biggrin
(16.09.2011 v 12:41)Tulgyr napsal(a): [ -> ]Vytah na mě meč na orkskym uzemí, do areny nešel, tak sem ho honil až do Isharu a tam sem ho před branama sestřelil před obyvatelstvem.
Tak nevim, pokud na to nema, at nevytahuje mec.. Smile Kdyz nekdo vytahne mec v Isharu, uz to samo je proti pravu, natoz kdyby to bylo na obcana. Navic o kom se tu bavime? Pokud to nebyl ani obcan Isharu, ktery plati pravidelne dane, nema zadny vymahatelny nebo samozrejmy naroky na zastani.

Straze, pokud to videli, by v pripade provineni vyvodili dusledky (pokuta za zabiti nebo napadeni a nasledne pronasledovani vinika), pokud k tomu melo dojit a nedoslo, pak je nekde bug (ale nemyslim si). Pokud na to straze nijak nereagovali, defakto se nejedna o zadny prohresek. Smile
je to smutné že zákon ve hře je převzatý ze zákonů ČR a ne z vymyšlených fantasy zákonů či lépe ze zákonů z historieAngry...teď aby se jeden bál že ho šoupnou do basy když rozbije hubu někomu kdo ho urazí natož tak kdyby po zmláceném chtěl ještě odškodné za urážku to by asi Isharští zákonodárci nerozdýchali
to je pech s těmi trofejemi....sehnat dobrého tesaře je těžké...a všechny trfeje sem vyplýtval na vytváření ozdob z medvědů takže jich mám všude na stěněBiggrin...ale trofej z pvp z poslední doby nemám bo většinou to zkončím u omráčení a nebo na to zapomenu Biggrin
Zakon Isharu ve hre neni prevzaty ze zakonu CR jednou podstatnou veci - pred zakonem si nejsou ani oficialne vsichni rovni. Soudce tu nema povinnost se vubec zabyvat prohreskama poskozujicima NEobcany. Straze nemaji povinnost vubec resit nejake poskozovani NEobcanu. Atd.
Jinak k historii napriklad - no, ono pokud by dejme tomu nejaky vandrak urazil vazeneho mestana a ten by ho nechal zrubat, nikdo to asi resit nebude. Pokud by dejme tomu nejaky vazeny mestan urazil vandraka a vandrak ho zmlatil, resit se to s velkou pravdepodobnosti bude. Toto by ale jiz melo byt zahrnuto v pravnim systemu Isharu prave tim placenym obcanstvim.. je jen na hracich, jak moc se to dodrzuje, jak moc je to RP, nevim, ja uz sem dlouho zadny soud nevidel ani nedelal.
A pokud si vzpomenu na nejaka soudni rizeni v Isharu kterych jsem se alespon ja aktivne ucastnil - neda se to vubec srovnavat. Uz jen proto, ze tady si klidne soudce muze dovolit zamitnout zalobu a rict, ze k naplneni skutkove podstaty skutecne doslo, ze tu pravda nehraje az takovou roli (ne ze by u CR soudu vzdy hrala, ale jde o to jestli je to skryte nebo otevrene).
Zkratka v Isharu je zakon a pravo obchodovatelna deviza, v CR sice taky, ale zachovavame dekorum.. Biggrin
(16.09.2011 v 17:52)Stig napsal(a): [ -> ]
(16.09.2011 v 12:41)Tulgyr napsal(a): [ -> ]Vytah na mě meč na orkskym uzemí, do areny nešel, tak sem ho honil až do Isharu a tam sem ho před branama sestřelil před obyvatelstvem.
Tak nevim, pokud na to nema, at nevytahuje mec.. Smile Kdyz nekdo vytahne mec v Isharu, uz to samo je proti pravu, natoz kdyby to bylo na obcana. Navic o kom se tu bavime? Pokud to nebyl ani obcan Isharu, ktery plati pravidelne dane, nema zadny vymahatelny nebo samozrejmy naroky na zastani.

Straze, pokud to videli, by v pripade provineni vyvodili dusledky (pokuta za zabiti nebo napadeni a nasledne pronasledovani vinika), pokud k tomu melo dojit a nedoslo, pak je nekde bug (ale nemyslim si). Pokud na to straze nijak nereagovali, defakto se nejedna o zadny prohresek. Smile

No a sme doma Smile já si chvílema připadám jak ve Vansdorfu Biggrin každopádně dotaz na WT dou ty trofeje i ze starejch hlav co sem někde ulovil v dávnejch časech?
Stran: 1 2 3 4 5