Manawydan Fórum

Úplná verze: Aktulizace 161
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Mam takovy problem ze po aktulizaci 161 se mi najizdi UO client muzu psat sve ucty i se pripojit do hry ale stale mam cerny obraz. Stary klient mi jede bez potizi,, bratrovy to funguje,, vlastne vsem tofunguje,, jen me zase ne, zkousel sem topreinstalovat,,ale opet ta stejna chyba. :o
Vubec netusim, proc ti to dela i po preinstalovani. Mozna to je otazka na Gea, jestli nedelal v klientu nejake upravy zobrazovani grafiky.
Možná bych zkusil zazálohovat a smazat konfig od MW klienta (pokud nějaký má Biggrin).
Stejně, jako jsem psal na IRC Marině - klient má logy, pravděpodobně v nich bude vypsaná chyba (a pravděpodobně několiksetkrát).
Potřebuji je vidět, abych zjistil, v čem je problém. Výpis chyb najdete v adresáři Logs u klienta, soubor DebugLog.Info a Error s dnešním (včerejším) datem.
Připojte celý soubor sem, na fórum, nebo do Mantisu.

Zazálohovat a smazat konfig je samozřejmě dobrý nápad - doporučuji celý adresář Config (by mne zajímalo, kde si asi Whitey myslí, že klient ukládá své nastavení a makra, když ne do nějakého konfigu... jestli vůbec kdy viděl dialog nastavení, nebo dokonce maker Wink ). Ale stejně potřebuji ten výpis chyb, protože tato chyba by se mohla kdykoliv vrátit.
[oot]Geo - MW klient je tak dokonaly sam o sobe, ze vetsina lidi se do konfigurace vubec nedostane.. Smile[/oot]
Jasný, příště držím hubu, aby se ze mě nedal dělat negramot.
Biggrin

... Nicméně, odpověď chybí Angry
Dočkat se logu bude zřejmě nadlidský úkon...
Geo asi je na case udelat automaticke odesilani errorlogu na server nebo se fakt nedockas Smile
Geo takhle se vážně nedá hrát. Buď jdu na novej client, kterej díky resyncování prakticky znemožňuje situace, kdy na tebe vyběhne víc NPC najednou (lag lag lag smrt), nebo zvolim starej client, kde si pro změnu nemůžu bejt jistej, která featurka mi ho shodí.

Edit: nemluvě o tom, že neuteču ani zbojníkovi
Vím, četl jsem chat Angry
... nemám z toho radost a snažím se pracovat, seč mi čas dovolí - aktuálně jsou na serveru nové definice seker, halaparten a mečů (komplet), zbraně byly dvojnásobně zpomaleny.
Dnes bych chtěl nastavit kladiva a palice, když čas dovolí i hole. Resync opravím tak do tří dnů.
super, díky, už se těšim