Manawydan Fórum

Úplná verze: Chyby klienta ve verzi 2011.2
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Sem hazejte bugy MW kleinta 2011.2 ... (patch 164)
"Soubor s osobním nastavením byl poškozen. Bude použito implicitní nastavení."

fyzicky jsem nenaršuil jakejkoliv soubor takže ?
A spadl ti předtím klient?

Mně se ta chyba taky stala, ale předtím mi spadl klient (při zápisu osobního nastavení, a to byl ten problém).
Chyba opravena, jakékoliv další změny hlašte.

Pokud máte kvůli předchozí chybě poškozený soubor s nastavením, je mi líto. Pokud máte zálohu, stačí jí přehrát poškozené nastavení (hra by z něj měla naběhnout bez problému).
Ve zmenach sem to nenasel... delalo se neco s resynchronizaci?
Nikoliv v této revizi Angry
...ale nelámejte hůl, teď se trochu víc šťourám v serveru, abych naplno ukázal nové možnosti klienta a večer se na to budu moci vrhnout.
V kobce na mě vybafla tahle chyba po otavření dveří, následně se zhroutil klient:

[Obrázky: 19601546.png]
Huh, pokusím se o rychlou nápravu. Děje se to pravidelně na tom místě, nebo to byl náhodný výskyt? Log příště by stačil (není nutné vkládat screenshoty), ale děkuji moc za nahlášení chyby!

Update 11:40: lokalizoval jsem místo chyby, opravím během dne.
Update: pro potvrzení mé doměnky bych potřeboval info a error log. Můžeš je připojit, prosím?
[attachment=1024][attachment=1025]
Huh, nechci nic říkat, ale v těch souborech je hafo chyb, ale tahle tam není Angry
Biggrin
Ale je tam ta debug hláška, která předtím měla být... takže to místo asi mám Smile
Zda se mi, ze po chvili pouzivani makra to nejak zacne blbnout a pri opetovnem spusteni zastaveneho makra se mi pousti nekolikanasobne. Po relogu to prestane.
Pouzivam slozitejsi opakovaci makro pro mining, kdyz sjedu jednu lajnu v dole, tak ho zastavim pres Zastavit makra. Kdyz ho zastavim a znovu pustim, tak to tam jakoby nahodi vicekrat prikaz pro kopani a vyhodi mi to "Musis chvili pockat pred dalsi akci", vyhodi to opakovane tercik se zacilenim, tudiz cely makro pak selze. Kdyz to zastavim a pustim znovu hotkeyem, tak je to to same, teprve az po relogu to pusti jen jednou tak jak to ma byt..

Skoro to i z laickeho pohledu vypada, ze si ten prubeh makra sice zastavim, ale jakmile ho zapnu znovu, tak se pokracuje v tom puvodnim a krom toho puvodniho se spusti i jedno nove, dalsi. Mozna kecam, jenom napad.
Hmmm... prověřím to, prosím o založení bugu na Mantise. Makro není zapotřebí.