Manawydan Fórum

Úplná verze: Chybné sbírání předmětů
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Proč kazdej zkousite valecnika ? RP xp znamená max známka ? Ono 14 exp a 6 za minutu je rozdíl, jinak s tím warem už na lvl 1 má dobrý bojový skilly a zvládne neco zabít, díky střední zbroji jsem si už na lvl 7 chodil stoky a šílence.
A ještě by se hodilo za jak dlouho máš ten 5 lvl,za pár minut to asi neni.
Proc bysme si nezkusili neco, co jsme jeste nehrali? Nechapu otazku...
Ja max znamku nemam...ac jsem GM tak ji nejspis nemam (nevm o tom, alespon do predvcerejska sem ji urcite nemela Smile), takze dostavam klasickych 11...tolik se tusim dostava hned od zacatku a min dostavat nemuzes, protoze nove vytvorena postava ma 14 dni protekci, tedy muzes dostavat jen vic, pokud neafkujes...teda alespon myslim, ze se to tyka psotav a ne uctu.
Na lvl 1 s warem nic moc nedas, krome nove upravenych ptacku.
Jsem na lvl 5 a rozhodne si nemuzu dovolit si koupit komplet stredni zbroj. Nemam na to penize a rozhodne nemam potrebnou silu (ac ji maxuju)...na lvl 7 mi jeste nejaka ta sila bude schazet.
5 lvl asi za 2-3 dny s tim, ze hraju tak 2-3 hodky denne.
Ahoj, nešlo by udělat něco s tím targetováním kytek na poli? Třeba trefit takový česnek je opravdu umění...... Druhá vada jak je to udělané teď nejde ani udělat makro, že bych měla třeba ctrl+z= zalij políčko před postavou. Jak má každá kytka jinak listy tak bych musela mít na každou kytku speciální makro Sad. Nešlo by to nastavit stejně jako u hnojiv a zhouby škůdců kdy se targetuje políčko na kterém ta kytka je a ne přímo ta kytka???
Stran: 1 2