Manawydan Fórum

Úplná verze: Fuurlingova známá
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Úkol Fuurlingova známa nelze splnit(je na výběr jen''ještě nemám vše''ikdyž jsou v inventáři všechny věci které vyžaduje)možná je to tím jak sní onehdá Keri manipuloval;p
Nebyl tam problem tušim v tom, že to bere jen nějakej konkrétní typ džbánu?
jj,bere dva džbány piva,né skleněné,což jsem měl...následoval džbán sklěněný plný vody...též jsem měl;p
aha tak se omlouvám,já jsem někde přišel k rozbitému křesadlu...:-D
Adrianna si nechce vzít věci a ano mám vše, nic poškozeno nemám zkoušel jsem aji jiné kvality. Mno xD
Odevzdavas nejspis pivo ve starych nadobach...
A ty nový ještě nejsou ve hře?
Výrobní návody nových nádob jsou k dispozici.
Staré budou vbrzku zrušeny (automaticky nahrazeny novými).
Jsou...uz docela davno...momentalne jsou ve hre oba typy.
Mě ještě před pár dny Adriana nechtěla naopak brát pivo v nových džbánech.
No to asi proto, ze to nebylo upravene Smile.
Nevím proč ale nejde to stále i s těmi novými (teda s těmi kde není napsáno [bude zrušeno] předpokládám).
No...me to jde. Asi delas neco spatne...urcite mas vsechno? Urcite mas hlinene dzbany?
*Vidíš*: Džbán piva (mám je dokonce 3x, plné, nepoškozené), *Vidíš*: Skleněný džbán vody (plné, nepoškozeno), *Vidíš*: Jasanové polínko (5x), *Vidíš*: Křesadlo (nepoškozeno)
Aha...nejspis se zapomelo ke sklenenym dzbanum napsat [bude zrušeno]...mas stary skleneny dzban no. Vymenim ti ho.
Ah díky.
já teda mám všecky předměty jak maj být i nové džbány a stejně mi nejde splnit :/
Mrknem na to jeste jednou Taries.