Manawydan Fórum

Úplná verze: chyba ?
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
mam dotaz ....nejedou mi online xp ...chtel bych se zeptat proc ...nejsme si vedm zadneho prohresku
Jaka postava?
Arten
Trest Ti zda se nebezi, mozna to bylo kvuli znamce (ja vim - bez znamky to ma lezt tusim po 3 za sekundu nebo kolik, ale tady se jednalo o neco jineho).. kdyztak to zkus znovu chvili sledovat (neco jsem zkousel).
Pokud Ti to stale nepoleze, tak se asi bude jednat o bug, protoze nevidim duvod, proc by to lezt nemelo.
Mozne je, ze se jedna o problem se 4.AFK. Pokud se nepletu, tak jsme ho spolu resili, vyprsel Ti trest a nechal sis odmazat 1 prohresek?
oki mrknu na to ...nechapu jak s tim souvisi muj 4 trest navic sem si to odmazal uz snad jen jakoby na jeden prohresek


jinak uz mi ty online exp jedou dik za pomoc ....
NA jeden prohresek asi ne, spis O jeden.. Smile Trest je mozne odmazat jen jednou za dva mesice, takze to by Ti trvalo pul roku. Kazdopadne urcite doporucuju pokracovat v odmazavani, pak byses mohl na ten jeden prohresek casem dostat.
No, evidentne to spolu nesouvisi, jestli uz Ti to leze, ptal sem se proto, aby se zjistilo jestli treba neni chyba v ruseni - odmazavani - prohresku.
Hlavne, ze uz to leze.
vzdyt sem si je pravidelne odmazaval ...... vzdy jsem po 2 mes. napsal Marine takze podle mych propoctu bych nemel mit bud zadny prohresek nebo max jeden ...je to sice jedno ale kdyz uz to resime .......
Aha, mas pravdu, spletl sem si Te s nekym jinym, komu sem nedavno odmazaval jeden prohresek a jeste mu zbyvaly tri. Promin, tohle driv resila Marina, tak v tom nemam takovy prehled. AFK prohresku na teto postave mas nula.
Systém se hroutí!!! Biggrin
jeeezis vona jeste zije BiggrinDD
To vis, ze ziju...prakticky jsem ted asi nejvic ziva, jak jsem kdy byla...prace a zivot obecne me pretransformoval z castecne herni noliferky na 100% pracovni noliferku Smile.
tak hlavne GL ...
Diky Smile.
Po nasednutí na koně kůn zmizí a je to jak kdyby si dal mág rychlost nevím co se s tím stalo.
Chybu ve skriptech zatím najít nemůžu, ani se v té oblasti teď nic nedělalo.
Teoreticky může jít o problém vyvolaný Geovo úpravou vrstev (Layer) vybavení postavy.
Chyba se zmizením koně opravena.
Bezva, dík Geo.
acc dommi - afk mam prvni, prohresek se vypisuje jako treti

diky
První na postavě, nebo na účtu?
Prohřešky se počítají na účet, ne na jednotlivé postavy.
Na účet samozřejmě. V minulosti už jsem dostal při stopování pár testů, které mi shodily klienta, nicméně jsem vždycky do pěti vteřin nalogoval zpět a tresty byly odpuštěny.
Stran: 1 2