Manawydan Fórum

Úplná verze: Malá úprava sběru bylinek
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Je mi jasné, že vzhledem k počtu aktuálně hrajících hráčů není asi moc důvod cokoli upravovat, ale přesto se chci zeptat, třeba do budoucna:
Bylo by moc složit nastavit si u bylinkářství, podobně jako třeba u výroby, do jakého zavazadla/nádobky/sáčku se budou bylinky sbírat? Člověku to takhle docela po chvíli zaneřádí batoh....
Jo tohle je fakt. Smile Tuším, že tady kdysi bylo něco jako sběrné pytle?
Sběrný pytel bugoval (a zneužívalo se to k teleportaci věcí rovnou do banky/domu/skladu).
Něco vymyslím, asi v gumpu sbírání přidám volbu kam to má padat s tím že si to bude pamatovat poslední použitý.
Mám už jistou představu, aktuálně na ní pracuji a mám tak 75%.
Bude pracovat na nastavení vazeb předmět -> kontejner, tj. v gumpu se navolí "Mandragora" + zaškrtnout "a podobné" + zvolit kontejner -> všechna Mandragora a podobné (= BaseReagent) půjdou do zvoleného kontejneru, pokud ho má hráč u sebe (nebo ho má zvíře hráčem vlastněné do 2 kroků od něj).
Wow.. A tohle bude platit třeba i pro rudu z hornictví při třídění, nebo vyloženě jen pro bylinky?
Pro cokoliv.
Pěkný, už se na to těším v praxi! Smile
Tak jo, jádro je, serializace je, teď ještě input (gump) a implementaci (jeden řádek kódu v StoreItem(...) ).
Er... už jsem říkal že nesnáším gumpy? Biggrin
Myslím, že ne .. takže v tom případě tam chci trojitý gump s ogrilovanou slupkou a lehce osolený..a rychle!
A nezapomeň na okurku.
Testuji.
Začíná to dobře, první chyba je zapomenutá závorka.

První pád, neošetřená závorka.
Huh, není vícero pádů a vše funguje?
Tak ještě otestovat serializaci, umožnit cílit Advancedvendora a mounty (přesměrování na jejich batoh) a commitnout.

Commitnuto, bylo restartováno.
Inicializace příkazem [thesorter, dokud nepřijdu na něco lepšího.
Lze testovat.
Cílit AdvancedVendory? Trochu se bojím, aby to některé jedince opět nepovzbudilo k tahání vendora namísto nákladního mountu/skladníka.. Biggrin
Huh, to někdo dělá?
Asi je na čase dodělat ty upgradovatelné stánky a udělat vendora jako součást stánku.
Už jsem to párkrát viděl.. Smile Řešeno domluvou.
Každopádně, " [thesorter " - už někdo testoval? Smile
A takovou jsem měl radost že projednou skriptuju něco co se někomu bude líbit.
Never more.
Vydrž čoveče Biggrin hned jak se dostanu do hry to otestuju jak jen půjde Biggrin

E: což bude do 15 minut Smile
Stran: 1 2 3