Manawydan Fórum

Úplná verze: Expedice
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3
Tento thread bude sloužit především pro řešení různých dotazů a realizace samotného DL a projektu "cechu" Expedice.

Momentálně se bude řešit:

Založení cechu - splněno

Zajištění spolupráce s GMs - částečně splněno

Určení prvního cíle - splněno

Řešení úkolů - v průběhu

Odpovídání na různé dotazy

Plánování akcí


Momentální situace ke dnu 26.11.2014

Byl přednesen návrh, byla poměrně velká i účast.
Řekněme třeba, že tento pátek (28.11.2014) se bude konat první realizační porada, kde se bude řešit za přítomnosti GM založení cechu (pokud se sejdou členové) a bude přednesen první návrh.
Nehledáme do Expedice jen bojová povolání, ale hledáme nutně i řemeslníky!

Porada se bude konat v místech jako minule, tj u Isharské Fontány
Nedaří se nám zatím sehnat nějaké GM (opravdu jakékoliv), které by nám trochu asistovalo dnes kolem 20:00. Pokuď se někdo takový najde ať mi napíše zde SZ nebo na icq
28.11.2014

Dnes se konal první sraz Expedice.
Kámen Expedice ještě nebyl položen, ale byl sřízen skladník, který vybírá materialy vhodné pro postup a domluvil se první cíl Expedice (viz RP thread).

Po domluvě s GM odpovědným za Goren-Zar, nebo jeho nástupce se domluví další kroky.

Podotýkám, že Expedice je svobodný cech a může do něj vstoupit kdokoliv kdo má zájem dělat něco s děním ve světě!
30.11.2014

Dnes byl položen základní kámen a byl proveden první součet zásob pro Expedici. Ze zásob jasně plyne, že o Expedici je zájem, proto doufám, že budeme pokračovat stejným tempem. (více v RP logu)
Dozápis:

Skladníkovy výběry surovin se rozšířily o několik desítek možností.
Pokud se někdo chce přidat do Expedice, ať kontaktujte ve hře postavu Denetrius Aho
2.12.2014


Tuto sobotu (6.12.2014 20:00) - se bude konat první oficiální porada cechu Expedice, kde vám všem budou rozdány úkoly a těm, kteří je mají a splnili je, bude odevzdána odměna (pokuď ji již nedostali). Zároveň probereme nějaké nápady kam by jsme se mohli pohnout dál.
Postupně koho potkám ve hře, tak tomu přidělím úkol!

Pan Tříska - Naučit se výrábět šípy a násady

Mabel - ochočit lesního vlka (ať máme hezky před cechem hlídače kterej se postará o ty otravný krysy) - zároveň toto beru jako žádost pro GM, co musíme udělat, aby se ty nakažene krysy hnuly jinam? Nebo se jim jen posunul spawn. Děkuji

Diego - přinést 25 jasanových polen

Další doplním v průběhu.
Myslím že ochočení toho vlka by pro posun nebo zrušení spawnu krys stačit mohlo.
Pokud mi napíšeš vhodnou lokaci dám vám na ni PetSpawner, maskovaný jako boudu.
Na PetSpawner může kdokoliv navázat NPC, a zase si ho vzít. Pokud je navázané NPC zabito, měl by ho spawner obnovit. Alespoň ho otestujeme Smile
1039 2086 0 (přibližně)

je tam už bouda a připravený vlčák Smile zároveň mě napadl jeden jeho mini quest (viz návrhy)
Vyměnil jsem boudu za petspawer.
Vlčáka je nutno ochočit (je tam releasnutý? Nebo od GM? nenašel jsem u něj totiž vlastníka Smile), majitel pak poklepe na boudě a zacílí vlčáka.

Spawnery v okolí cechu upraveny.
Vlčák byl ochočenej hráčem Mabel a potom "darován" na místo skrze GM (aby jí nezabíral sloty)
resp. jsem si představoval tuto navaznost
http://forum.manawydan.cz/showthread.php...4#pid86494
Doporučuji ho připnout na tu boudu - pokud ho někdo zabije, vlka to obnoví. U petspawneru může peta připojit i hráč.
Pet na petspawneru také nevyžaduje krmení, neměl by se počítat do slotů. Pokud je NPC agresivní tak by na petspawneru mělo být klidný.
Pokud bude petspawner fungovat jak má, přidám mu výrobní postup.
Doplněn sklad bandáží.
Určuji nyní příděl bandáží pro všechny členy 30 kusů/den. Na vyžádání u Denetriuse.

V Cechu máme všechny řemesla tak spolu zkuste kooperovat! Díky tomu dosáhnete všichni rychlého progresu!
Jen pro vaše zjednodušení zde píšu řemeslníky s jejich zaměřením, se kterými můžete v rámci cechu spolupracovat.

Jakšmirgl - Farmář
Brundibárka - Kovářka
Tříska - Řezbář
Bugak - Alchymista

+ Možná se ukecá další kovář ale to ještě dám vědět

Stav guildovní banky - 12zl
Prosím spolupráci GM na eventu pro získání receptu, či reagencí pro Shuuranův lektvar.
viz. http://forum.manawydan.cz/showthread.php...2#pid86512
Děkuji
Existuje několik hráčů s tímto návodem (17 těchto návodů je ve hře), někteří z nich pravděpodobně i budou reagovat na případnou výzvu.. Doporučuji zvážit, zda interakce mezi hráči samotnými není preferovaná metoda v případě relativně dostupného návodu.
Dnes jsem celý den mimo
Úkoly máte, takže máte co dělat, připomínám, že zítra je porada.
Prosím o založení interního fora pro Expedici s heslem, více do SZ.
Děkuji

edit: jsem z toho už docela na větvi, nebylo by možne udělat nějaky větší event pro recept na Shunnara? Už fakt nevím kde jinde mám hledat.
Seženu někoho z těch hráčů, aby vás kontaktoval.. Smile
To Fórum klidně založím, ale moc se na to heslo nespoléhejte, jako ochrana to má docela limitovaný možnosti, takže bezpečnost těch informací nikdo rozhodně nezaručuje.
Jsem proti internimu foru: Pak tu nebude co cist :-)
Bude tu co číst stále, jen pro oficialni členy je lepší mít interní forum (řešení členů, rozdávání úkolů apod = bez spamu zde)
A co použít něco ingame, např. vývěsku? Pokud ji dáte do místa s omezeným přístupem (sídlo gildy), pak k ní budete mít přístup jen vy.
Stran: 1 2 3