Manawydan Fórum

Úplná verze: Sekání klienta při chůzi
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Ahoj,
Prý nejsem sám komu se tato nepříjemnost děje, takže hlásím, že se klient seká při chůzi a běhu. Začalo to rychlou jízdou koně několik dní zpět a včera to přešlo na sekání ve velkém i při chůzi postavy.

Fandím při opravách! Thumb Up
Klient -> Geo -> Otravovat Geo Walter na Google+.
Já už ho nemůžu donutit k spolupráci několik let.
(30.11.2014 v 11:06)Whitey napsal(a): [ -> ]Klient -> Geo -> Otravovat Geo Walter na Google+.
Já už ho nemůžu donutit k spolupráci několik let.

Tak se prý na to dnes večer podívá... (3x hurray! Thumb Up )

*Připadá si jako šťastná poštovní sova*
Aha, ja myslel, že tenhle problém mám jenom já skrze ovladače grafiky. Tenhle problém mám ale už cca měsíc (lagama to není, spíš jde o nějakou chybu v dxd)
Timhle problemem jsem zacal trpet na Windows 8 a zatim jsem neprisel cim je to zpusobeno, protoze nekdy to jde vsechno v pohode a jindy to proste cuka jak o zivot.
Po zmene hostingu se zda, ze najednou jde vsechno plynule Smile
Po vyvolání summona problémy s pohybem postavy -   rychlý běh bez animace, nebo totální záseky.
V logu vyskakují hlášky tohoto typu:
 
Tracking packet 0xE5
Unexpacted packet of leght  29 (0x7)
 
Po relogu do občas  pád a error:

Systém.overflowexpection
Aritmetická operace skončila přetečením
 
Vše zopakováno minimálně dvakrát………
děkuji za rychlou odpověď.

Domnívám se ale, že v tom příčina problému asi nebude.
 
Po stažení a instalaci dotanu hlášku:
V tomto počítači už je nainstalován produkt .NET Framework 4.6.1 nebo novější aktualizace.
 
Ještě jsem si všiml, že problém s pohybem nastane vždy při přechodu z jedné oblasti do druhé (např.Stoky/Ishar).
Jasne. Je dobry, ze uz NET 4.6.1 mas, ale stale pouzivas staryho klienta 2014.5.0 a v tom bude ten problem. Takze si stahni z toho odkazu verzi 2016 a nebo pockej do nedele, kdy vydam klienta pro vsechny.
Klient je dole - nahoře je odkaz na .NET framework.
Vyřešeno, díky

Nějak jsem ten nový klient přehlédl a myslel že bude až v neděli.....
novej net. framework 4.6.1 mam stazenej a pouzivam verzi klienta 2016.1.0.1273 P 253 a jako kazdej krat kdyz lognu mi to docela hodne seka pri chuzi. 


Pro vasi predstavu skusil sem to zaznamenat ve videu.. skuste si dat vacsi kvalitu a full screen at je to dobre videt. Plynula animace chuze je zapnuta

https://youtu.be/4An_1tcRmTs
Hmmm tak tohle mi presne delal klient pred presunem na novej hosting.
Do konce tydne vyjde nova verze klienta, kde jsem delal nekolik vyraznych oprav a optimalizaci, ktery by tohle mohli odstranit. Testovaci verzi dame k dispozici uz nekdy driv.
Po delší době jsem nainstaloval MW, že se podívám...
a mám podobný problém, který je ve videu od Doriana.
Hra se tak nějak celkově trhá, řekl bych že o něco méně než ve videu, ale plynulé to rozhodně není.
Přijde mi, že v zastavěné oblasti je to o dost horší jak například na "louce".
Neukládají se na disk nějaké věci třeba po čisté instalaci a prvním spuštění, že by se to časem dalo do normálu?
Nebo bude problém někde jinde?
Nemáš jen zalagovany net ? .. občas mi to dělá když stahuju tunu věci na torrentech a přitom čučím na internetovou TV Smile
Ne nic jiného není spuštěné. Ani žádná jiná změna v HW oproti poslední instalaci. Volné místo na disku 56 GB.
Mas ssd nebo plotnovy disk? Client nacita herni data za behu z disku, proto muzou bejt lagy na pomalejch diskach
Nemám ssd, "klasický starý" disk. Ale je pořád stejný jako při poslední instalaci kdy vše šlo normálně. Leda že by už přišel jeho čas. V jiných aplikacích/hrách se to chová ale pořád stejně. Nedávno se tu řešila nějaká synchronizace času, už nevím kde... to nemůže mít něco společného s tím sekáním?
Stran: 1 2 3 4