Manawydan Fórum

Úplná verze: Bugak michat !
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Bugak si zas jednou spokojeně chrápal na lidské posteli pokryté medvědími kožešinami, nosem zarytým do vlastního podpaží, když jej vzbudila jakási rána z venčí.

S nosem pevně zarytým do podpaží začal čmuchat a nasávat podivný pach, silně kýchl a prudce vstanul. Poté zamířil přímo ke svému michálistickému stolu.

"héém jak to bejt *znovu přičichl k podpaží* gruum"

Následně od někud vytáhl hmoždíř, nějaké bylinky a začal je drtit, přilil trochu oleje, hrst nějakého prachu až vytvořil hustou tmavou červenozelenou hmotu, načež jí překydal do menšího kotlíku a zalil jí vodou. Pořádně obsah rozpálil na ohni až se silný zápach začal linout celou místnosti ve formě jemného kouře.

[Obrázky: IGKZoxd.png]

[Obrázky: LqdZfyh.jpg]

"grum grum to bejt vonóóó, mit to ta správna pach *začal se radostně zubit*

Když uznal, že už se to vařilo dost dlouho, opatrně slil do několika ampulí červenozelenou tekutinu, která se držela nad vodou. Několikrát potěšeně přičichl ke svému výtvoru. Opatrně strčil prst do jedné z ampulí, namočil koneček prstu a olízl ho. Zamlaskal, pochvalně zamručel, uravřel ampuli a se všemi ostatními je uložil do bedýnky. Po chvíli mu začal nějak podivně bublat žaludek.

"JO! co to bejt! "

Rychle vyběhl ven, hned na to ho stihly silné žaludeční křeče a začal kolem sebe zvracet jak pominutý.
Lítalo z něj jídlo které jedl večerjší večer, jídlo které jedl večerjší ráno i jídlo které jedl snad před celými věky. 

[Obrázky: CpqlWPG.png]

I přesto, že po jisté době již nebylo co zvracet, celý zesláblý se skácel a dál křečovitě naprázdno říhal a vydával podivné zvuky. 

[Obrázky: Szcv6V6.png]

Po době která mu přišla jako několik zim, křeče ustály, načež se mohl pomalu odplazit do své chajdy.