Manawydan Fórum

Úplná verze: Pozdrav od Mariny
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravim Manawydan.

Po roce a trech mesicich me napadlo se open podivat, jak se vam tu dari a oficialne pozdravit vsechny, co tu jsou a pamatuji na na doby meho trolleni  Wink . Ostatne zdravim i ty, co me neznaji, budte radi.

Nejak se mi nechce probirat celym forem, tak se chci zeptat, jestli se najde nekdo, kdo by shrnul, co se tu od unora minuleho roku, kdy jsem tu byla naposledy, udalo. O vyvoj MW jsem zajem nikdy neztratila.

P.S. Jelikoz se jiz nevyskytuju na ICQ, muzete me kontaktovat zde...pokud ovsem vubec bude zajem  Unsure . Beru to ze sveho pohledu, kdy me nekolikrat mrzelo, ze jsem ztratila s nekterymi lidmi z UO kontakt na trvalo. Koneckoncu UO me provazelo 13 let meho zivota.

Diky,
Marina.
Ahojky. Je fajn te zase "videt". Tezko schrnout, co se za tu dobu zmenilo, ale treba se nekdo najde, kdo to dokaze Tongue
hehe ...tak clovek po dlouhe dobe logne a narazi tu na tebe tomu se rika smu.....ehm stesti :Biggrinoufam ze se ukazes casteji Thumb Up
Tak tento topic naprosto odpovídá tomu, jak je to tu mrtvé, že sem přijde naše milovaná Marina a má tudvě odpovědi, je konec Smile Jinak Ahooj Smile
Jo, to bude tím Karlosi Smile