Manawydan Fórum

Úplná verze: Armádní quest od Baylora
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Narazil jsem na zajímavý bug v armádním questu, jak lze získávat ty vyznamenání armády Isharionu. Nejsem si jistý, jak přesně to funguje, ale má to něco společného s přezbrojováním. Když jsem skončil bitvu a čekal jsem na doléčení, abych se mohl vrátit, přehodil jsem si makrem výbavu do šatů a po chvilce mě to portlo bez interakce s praporečníkem zpátky do Isharu. Zadavatel Baylor mi řekl, že quest není hotový a musím se vrátit. Když jsem se vrátil, jelo všechno zase odznovu. Zkoušel jsem to i podruhé a nic se nestalo. Ale dneska se mi tohle podařilo dvakrát. Možná to má něco společného i s tím, jestli umře, nebo neumře nějaký rekrut. Přesnou příčinu neznám, ale přezbrojování v tom určitě hraje roli.
pokud vím tak asi po 30 minutách se ta lokace resetuje a můžeš tam jít znova, takže teoreticky se to dá farmit, ale nikdo to nedělá, mě se to kdysi stávalo když jsem zemřel a nemohl jsem se dostak věcem, většinou jsem plošnákem trefil spolubojovniky a ti mě pak sjeli :Biggrin nebo byla nepřatelska npc moc silna, ale tohle jsem se snažil vybalancovat, pokud by se stalo že někde nepřatele převalcují tebe a spolubojovníky napiš to do tématu a já na to mkrnu
OK, jestli se o tom ví... ale půl hodina to určitě nebyla. Co se týče síly nepřátel, zatím to vypadá dobře, nikde nic přesíleného, ale zatím jsem na upíry nenarazil, tak nevím Smile
na upíry si musíš počkat do lvlu 32 Smile