Manawydan Fórum

Úplná verze: DL - čas
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Příští týden chci uskutečnit další větší event. Prosím pište čas, kdy můžete.
Pondělí až čtvrtek budu mít čas od odpoledne do večera  . Pátek a sobota  jsou nejisté, asi ani nebudu doma . V Neděli nemám žádnej plán.
Nemohu ve středu a o víkendu.
Nemohu ve středu večer + víkend
O víkendu celý den. Ve všední dny musím končit v 19:30.
Čtvrtek od 18:00?
Pokusim se taky dovalit
Tak jak to teda je momentálně? Nemáme kytky na shunnary nebo jak? Ten dung, kde se to sbiralo je zapečetěny gm nebo je jen potřeba někdo kdo to rozkopa?
Nejsem jediny kdo s tim chce hnout snad ne? :-)
No myslim, ze muzu dat napovedu, ze zapeceteny neni.
Pak tedy navrhuju výpravu za kytkama! Vzhledem k tomu, že je období zimy, tak navrhuju někdy počátkem září (příští týden). Udělat výpravu za nahrabáním dalších květin. Jak jste na tom s časama?
Inu, jen chci naznačit, že existuje někdo kdo má pár kytek na skladě.......
Mno a co vám bráni v tom Shunnary umichat? :-) Minule jsme vam dali na te prvni akci lektvary my, tak by jste tentokrat mohli par obětovat pro nas. Nehledě na to, že bych uvital i nějaky sideq na to, jak sejmout toho čaroděje, jinak ma veškery usili opět nesmysl.
Já už své udělal, a čtyři shunnary jsem odevzdal.... pokud někdo chce víc, tak musí RPit Smile . Já už se totiž sám od sebe do ničeho pouštět nebudu .
Tak s timhle přístupem se nedivim, že ta DL vypada jak vypada =_=
Lektvarů bylo pro tenhle event vyrobených dost. Polovinu má Gobrug, polovinu Bumhug.
Ták.
Vzhledem k tomu, že ve hře je konečně Jaro plánujem útok na podzemí za účelem získání kytek.
Takže kdy budete mít čas? Eventualně se tu může řešit i kdy bude mít Garlan čas na další progres v Gorenu.

Za mě navrhuju (pro sběr kytek), zatim třeba dnešek - pátek vždy po osme.
Tak a teď pište, máte čas kdy a jak, klidně to můžem spáchat už dnes.
Ty pátky zní docela fan, je to doba, kdy má čas většina lidí.
u mě klasika: po, ut, st (jen dopoledne), čt, pa
Nuže bando!
Pište kdy máte časy se účastnit opět DL v Gorenu! Ať vybereme jeden jednotný a konečně s tim zase nějak pohnem.
Pro mě platí co jsem psal dříve s malou změnou. O víkendu celý den. Ve všední dny musím končit v 19:00.
Stran: 1 2