Manawydan Fórum

Úplná verze: Vracení věcí ze starého savu
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Budu sem připisovat žádosti o navrácení majetku + stav akce. Své žádosti pište klidně sem, budu průběžně editovat první post.
Stav akce: Testovací obnovení 1 vendora.

Žádosti o prověření ztraceného majetku:

Thortogilly: Majetek z domu Cech Svobodných, Nullden (947 957 5).
Stav: Pozastaveno, hráč nekomunikuje (fórum), a neloguje do hry. Majetek dohledán v savu z 17.1. 2016. Exportovat lze ZWSDeed vč. pozic v domě.


Vyřízeno:

Valerie: AdvancedVendor Lennor, Cyprona.
Stav: Vendor nalezen (save 30.9.2015). Vendor importován, podle testů v pořádku.

Aneroth: AdvancedVendor Farha, Ishar (1123 2037 20).
Stav: Vendor nalezen (save 30.9.2015). Vendor na tržišti, podle testů v pořádku.

Nevrin: AdvancedVendor Lotra, Ohrada u Pevnosti orků (1307 1468 0).
Stav: Vendor nalezen (save 30.9.2015). Vendor na místě, podle testů v pořádku.

Lábus: AdvancedVendor Chastity, Ishar (1123 2018 20)
Stav: Vendor nalezen (save 12.9.2015). Vendor na místě, podle testů v pořádku.

Berroson: AdvancedVendor Elisa, majitel Dobrt Sejlka (1658 1668)
Stav: Vendor nalezen (save 12.9.2015). Věci a peníze z vendora přehozeny do nového.
Promazáno, aktualizováno (a omylem jsem smazal celé téma, místo pouze příspěvků - naštěstí prohlížeč si starou stránku ještě pamatoval Smile )
Zdravím, už jsem psal Stigovi před měsícem ale asi nemá čas. Na dvou svých postavách jsem přišel jak o věci z domů, tak u jednoho o vendora s celkem hodně vysokým obnosem

Jakšmirgl: 19.2.2016 hláška Dostal jsi "." (zřejmě deed z domu), Šmirgl nedostal žadny deed, prostě nic co by mu navrátilo věci
Jakšmirgl: neznáme datum - zmizela mi vendorka Kaiya (z duvodu těch změn s vendory), nedostal jsem deed s jejími věcmi, prostě konec, přišel jsem tímhle na postavě o majetek v hodnotě 300 zlatek...

Denetrius Aho: neznámé datum - nedostal jsem deed z domu cechu Svobodných ve kterem byl majetel celé guildy. To samé jak u pana Šmirgla. Prostě jsem měl v hlášce napsáno "Obdržel jsi "."" a nic víc

Bylo by možné to ještě navrátit?
(21.04.2017 v 15:40)Thortogily napsal(a): [ -> ]Zdravím, už jsem psal Stigovi před měsícem ale asi nemá čas. Na dvou svých postavách jsem přišel jak o věci z domů, tak u jednoho o vendora s celkem hodně vysokým obnosem

Jakšmirgl: 19.2.2016 hláška Dostal jsi "." (zřejmě deed z domu), Šmirgl nedostal žadny deed, prostě nic co by mu navrátilo věci
Jakšmirgl: neznáme datum - zmizela mi vendorka Kaiya (z duvodu těch změn s vendory), nedostal jsem deed s jejími věcmi, prostě konec, přišel jsem tímhle na postavě o majetek v hodnotě 300 zlatek...

Denetrius Aho: neznámé datum - nedostal jsem deed z domu cechu Svobodných ve kterem byl majetel celé guildy. To samé jak u pana Šmirgla. Prostě jsem měl v hlášce napsáno "Obdržel jsi "."" a nic víc

Bylo by možné to ještě navrátit?

Když bude pan Šmirgl chtít pomůžu mu nastartovat obchod(můžu ti kopat rudu Biggrin)
Vracení bohužel není otázka pár vteřin (kromě importu připravených souborů).
U takhle staré věci je největší problém sehnat tak starý save, na hostingu není pro archivaci místo.