Manawydan Fórum

Úplná verze: Lovecké úkoly
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
z nějakeho důvodu mi nejdou odevzdat splněné lovecké ukoly, může na to prosím někdo mrknout ? jedná se o q isharionska patrola (u vlčí štoly) nebo q problem se zbojniky nad pevnosti banditu u isharu (poblíž domku "na samotě")

oba ukoly mi ukazují, že mám zabity příslušný počet npc, u vlku to jsou 3/3 u zbojniku rovněž 3/3 3/3 3/3 ..

naopak quest (nevím jak se jmenuje) na pekelného psa, před vlčí šachtou, který jsem již dávno splnil .. mám pořád v loveckém výpisu

[Obrázky: 1DnGNIt.png]
Ještě stále trvá tahle chyba?
Nebo to můžu uzavřít?
Chyba stále trvá. Nevím, jak je to s odevzdáváním, ale zabití tvorové se stále do questu nepřičítají.
Safra, to je divné... měl jsem pocit že už se to opravovalo.
Platí to jen pro staré questy, nebo i pro nové?
I pro nové. Testoval jsem to v Podtemnu.
Dík moc za test, pokusím se s tím něco provést.
Tak odvolávám, co jsem odvolal... Staré questy, jako zabíjení krys pro Orima, fungují. Ale v Podtemnu se mi zabíjení skřetů nezapočítalo.
Dík za zprávu, ušetřil jsi tím čas.
Možná by to mohlo být v těch ' a jiných znacích co používáte ve jménech, pokud je v názvu interakce.
Můžeš mi prosím hodit screenshot podobný tomu od Gheeda, na kterém bude ten nefunkční kvest?
Jsou tam údaje které mi pomůžou v hledání.

Prosím kvestaře, zkontrolujte si že používáte pro hunty v interakcích unikátní názvy.
Často jsou jen copy&paste + drobné úpravy. Jde o parametr Name u příkazu Hunt. Často je stejný a pro skripta je to matoucí.
Jeden výstřižek, dle objednávky. Ale týká se to skřetů, tam bych problém ve znacích neviděl.
Koukám. Zatím se mi to nedaří navodit. Stáhnu si aktuální save, vyzkouším to na lokále přímo s tvojí postavou.
Můžu ještě poprosit o lokaci ([where) NPC které ten quest zadává?

A ještě jednou děkuji, komunikace a informace v tomto duchu strašně moc šetří můj čas.
Kdyby jsi napsal jen "Chyba trvá" a dál na to kašlal tak jsem dnes strávil celý den pokusy jak ten problém navodit.
Takhle jsem v uspořeném čase upravil pár věcí ohledně domovních regionů (stále z nich vypadávala některá nastavení). Plus upravil domečky podtemna aby automaticky měly tmu jako je v okolním regionu (teď to vyžadovalo zásah GM).
5489 1925, momentálně se nedostanu do IS, takže to nemůžu zkontrolovat.