Manawydan Fórum

Úplná verze: Ludia do party/nova guilda
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Zdravim vsetkych,

najprv sa chcem podakovat vsetkym zadostucinenym za znovurozchodenie Manawydanu. Je super, ze ste to nevzdali.
A taktiez sa chcem podakovat vsetkym hracom, ktori Manawydanu ostali verni tak ako ja a maju chut pokracovat popr zacat odznova.
Tu sa dostavam k predmetu temy. Mate chut zalozit aktivnu partu/guildu? Dohodli by sme sa na case, kedy by sme sa v hre stretli a podnikli nejaku akciu.
Kazdy vecer tu urcite travit nebudem, ale keby sme sa dohodli na dni a case, urcite by som sa prisposobil.
Podelte sa tu o vasu predstavu spolocneho vecera. Ja som otvoreny pre vsetky napady. Hlavne nemam chut hrat sam. Nato mam vyse 500 hier na vsetkych moznych platformach Laugh .

S pozdravom,

Georgwell
Ja som urcite za, len najprv sa musia opravit chyby aby nas aj tie vrabce nedokazali dat na IK xD
až to pojede bez bugu aspoň tak se klidně přidám z nostalgie, ale nějakou superaktivitu ode mě nečekejte, spíš se povezu do počtu :-)
Zdravím, nejspíš bych se taky pokusil přidat, ale spíše v dopoledních hodinách z práce.  Biggrin
S kamradem by jsme se taky radi pridali, ale bez wipu se mi do toho moc nechce. 

Manawydanu zdar!