Manawydan Fórum

Úplná verze: Orkové, nová generace
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2
Rád bych si udělal přehled o orcích, které je možno v současnosti alespoň teoreticky potkat ve hře.

Napište jméno svého orka, povolání a co byste s orkem v nejbližší době rádi podnikli a zažili.

Ideálně mi rovněž pošlete zprávu se jménem orka na moje ICQ: 223892245 a to i ti, kteří si myslí, že bych jejich ICQ už měl mít, nemám v tom totiž úplně nejlepší pořádek.
Moje postava orka se jmenuje Gobrug, povolání šaman.

Byl bych rád, kdyby se mi podařilo jednou do týdne uspořádat větší setkání orků a umožnit vyměnu příběhů o aktualních událostech a uspořádat obřad k uctění Gruumshe, přičemž vyprávění příběhů je jedna z možností, jak Gruumshe uctít.

Několikrát do týdne uspořádat Nog Nogagh.
Jméno : Sisvandur
Povolání : čórka
Cíl : oloupit co nejvíc ušáků, nenechat se chytit od spravedlnosti (to s tim neviditelnym guardem se nepočítá)
Menovat Urken! Být lovec a chtít dostat do Uruk-Goi kdebýt nejlepší z lovcůch!
ICQ: 670 849 642
jmeno: Fiona
Povolani: remeslnik svobodna remesla
Icq:468-856-543

cil: vydelat co nejvic penez, podporovat tlupu, podivat se do mist kam se normalni remeslnik nepodiva
Draken být šaman, vrátit se do pevnost a pomáhat aby kmen být silná
Vítej zpět Smile
Jit zvest, Xurruk navratit! Usaka poznat bolest! Xurruk muset dost kroka udelat nez vratit pevnost! Xurruk odejit at poznat sva sila, poznat sila Grumsh!

(Pokud to pujde jak ma od 1 me tu mate zas)
Smegy Gruumshuv verny bojovnik ________________________________________________________________
jeste se chci zeptat Sisvandur
jeste hrajes ???? nikdy nikde sem te nevidel
a ICQ 381 - 866 - 084
Sisvandur už nehraje,přešel na Andarku
Šmagug: Bojovník
Icq: 370-923-768
Bejt dobrej bojovnik
Gharo: Bojovnik
ICQ: 368343022
Mlatit vse se svou sekerou, pomahat tlupe
Karrhig : Bojovnik
ICQ : 495047308
Sekat všechno co de nějakym zbusobem rozseknout svoji sekerou, stat se nejpelším bojovnikem Gruumshe.
Jméno Vurg
Povolání Válečník
Icq : 392 880 390
Lovec Gerdrak se svým zvířecím přítelem je vždy ochoten přiložit pomocný šíp k tělu nepřítele. ICQ 265891603.
Ja byt moc mlady uruk, jmenovat se Kranak, chtit se stat jeden z nejsilnejsi bojovnik.

ICQ: 491624607
Garbag Barg - Kouzelník
ICQ - 495047308
Usmažit co nejvíc skřekťáku svejma mojo.
Krááááááááááááang!
druhá najvačšía lovec v osada.
Nepoužívať icq

(inak byvam tu len piatok sobotu nedelu)
Garbag bejt zpátky!
Gorthug- bojovnik
rosekat vsechno moji sekerou
icq-591980934
Velká bojovník se sekera a pravá ruka Nazgel - Gogobund se vrátit po dlouhá doba
(ale moc často nebývat)
Stran: 1 2