Manawydan Fórum
Mizející věci !! - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Koordinace (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Téma: Mizející věci !! (/showthread.php?tid=1424)



Mizející věci !! - Alvatar - 19.11.2009

Zdravím,
před týdnem jsme poprvé zaregistroval evidentní chybu v systému, kdy nám z budovy Cechu Farmářů zmizely veškeré !! dřevěné bedny (crate) a veškerý jejich obsah byl vyskládán "na sebe" - jelikož se jednalo o řády stovek věcí na 1 hrací pole (polí bylo 7), již tehdy jsem pochyboval o něčí úmyslné snaze. Víceméně jsme 4 a nikdo nemá důvod takovýmto věcem věnovat spoustu času.
Ale - dnes zaregistrován hned ráno ten samý problém, a to v mém domku ! Z určitých polí zmizely sudy piva, vína, dřevěná truhla (její obsah opět vyskládán "do komínku", nicméně sudy s tekutým obsahem prostě zmizely celé. V domku jsem sám a toto mizení určitě není náhodné, ale souvisí s nějakou systémovou chybkou.
Je třeba možné aby mizely věci vyrobené od lidí, kteří zrušili již svůj account? Prosím jukněte na to - není přece možné aby takto mizely kontejnery !


RE: Mizející věci !! - Urken - 19.11.2009

Možná něco s tím editorem regionů ...


RE: Mizející věci !! - Whitey - 19.11.2009

To je dost divné, zvláště pokud tam věci zůstanou - normálně když se smaže kontejner, tak se smaže i jeho obsah.
Je tu ale teorie: Nepohybovalo se na tom poli/domě nějaké zvíře/NPC? Pokud není předmět uzamknutý a NPC je dost silné, tak ho při chůzi skrz předmět rozdrtí - a tam se mám zato ty věci vyndavají.


RE: Mizející věci !! - Alvatar - 20.11.2009

jedná se o předměty typu sud, velká bedna a kovová truhla, které leží na zemi mimo "oblast pohybu" po ze obydlí.
Nicméně to co píšeš se objevuje často standardně na poli (pokud si nechám na poli sud s vodu odkud beru do džbánů na zalévábní a proběhne jím kůň tak sud zmizí, ale tento případ to nebude.


RE: Mizející věci !! - Quazim - 20.11.2009

- jakým způsobem jsou kontejnery připevněny k zemi ?
- pamatuješ si odkud je máš ?


RE: Mizející věci !! - Whitey - 20.11.2009

Editorem regionů to nebude, při chybě v regionu by tam nešlo ani farmařit.
Hádám to na to co jsem popsal (destrukce by NPC), protože sud i bedny jsou itemy blokující pohyb - pokud nejsou uzamčeny, tak je NPC (které má dost síly) ničí.


RE: Mizející věci !! - Winitar - 23.11.2009

Ne to musi udelat NPC, ne kun, ktery je tvuj. A je to ovlivneno silou NPC. Mne v podtemnu takhle znicilo jedno NPC sud s olejem v mlýně.


RE: Mizející věci !! - Alvatar - 23.11.2009

to Quaz: To si nepamatuji protože ty sudy tam jsou cca 2-3 měsíce. je tu v regionu domu takže extra připevněny nejsou stejně jako jiné věci

to Whitey:
zkusím nějaký kontejner přejít v domku např. koněm a dám ti vědět


RE: Mizející věci !! - Mir - 23.11.2009

Neprebiehal v tej zóne nejaký kvest? nejaké napadnutie príšerami alebo tak?
prípadne či sa tam niekomu neutrhol summon.