Manawydan Fórum
[RP] Hospoda - Farmari! - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Hráči hráčům (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: Lidé a Hobiti (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Téma: [RP] Hospoda - Farmari! (/showthread.php?tid=215)



Hospoda - Farmari! - Marina - 01.10.2008

Farmari a obcane mesta Ishar pozor!

Budouci hospoda, ktera se otevre behem nekolika dnu, shani sikovne farmare, kteri by prodali svou urodu do zasob pro ostatni obyvatele. Za urodu se plati v hotovosti, popripade splatkami.

Zajem je zejmena o trvale dodavatele. Je take moznost prijmout 1-2 farmare/kuchare na trvalou praci v hospode se zarucenym platem a vyhodami, ktere by hospoda poskytovala (ubytovani, sklad, zazemi, apod.)

Leonard III. Auch


RE: [RP] Hospoda - Farmari! - Talon - 01.10.2008

Mestske drby

Sedl si unaveně Talon vedle lidí a elfů na tržisti a hned začne debatovat.,,Slyšeli jste to? ten leonardo něco prý shání farmáře.Abyste to pochopily začnu od začátku.Ten leonard šel prý za Bartolomějem a chtěl aby mu pomohl s nejakou hospudkou.A ted když má hospůdku zase hledá farmáře jenže ty shání i bartoloměj takže jsou 3 farmáři a oni snad chtěj abyhcom se rozdvojovali či co.S timhle Isharem to jde z kopce tak bud mějte pouze ten sklad nebo pouze tu hospudku jinak se brzo mi hobiti na vás vykašleme a půjdeme se zalézt k nám do Vilhemovic.

*vstal a šel pracovat do doků*
Za chvili zase přišel a posadil se a znovu spustil.

,,Málem jsem zapomněl k tomu skladu ten má kolem 10 zlatek u sebe jo a ta hospoda se vsadím bude prodávat chleba za jistě tůčné peníze tak já nevím mám pracovat tam nebo tam.Osobně se klaním k té hospodě hlavně kvůli ubytování jenže vsadím se že ten Leonard si bude ten majetek pekne syslit.brrr to radši budu pracovat u Bartoloměje.A jeslti tam uvidím toho Leonarda jak se bude snaži vyžebrat od nás zásoby tak se vsadte že se neobejde bez jediné modřiny.


RE: [RP] Hospoda - Farmari! - Marina - 01.10.2008

*Na vyvesce vedle nabidky pro farmare visi pripichnuty papirek*

Podle toho co jsem se dozvedel, mam ja o neco sidit Pana Bartolomeje. Jedna se pry o farmare, ktere shani take. Pochybuji, ze by Pan Bartolomej neco takove rekl nebo si myslel. Mam s nim vcelku dobre vztahy, jak osobni, tak obchodni.

Nemluvte za nej prosim. Nechapu, kdo si uctuje tucne penize za chleba. Moje ceny jsou v pomeru k velikosti a sehnatelnosti zbozi a to mi potvrdili i zboziznalci. A uz vubec nechapu, jak me nekdo muze nazvat zebrakem. To uz je hranice drzosti.

Nesudte lidi, pokud je neznate a nemluvte za ostatni. Pokud by Panu Batrolomeji neco vadilo, jiste se sam ozve.

Leonard


RE: [RP] Hospoda - Farmari! - Feliza - 01.10.2008

Dozvěděla se od jistého farmáře o hádce mezi přítelem pulčíkem a napsala mu dopis

Milý příteli pulčíku,

ráda bych aby jste se připojil k našemu spolku, který napomáhá farmářům a zároveň se s nimi dělí o materiály, nabízíme nejen ochranu, ale i dobré zázemí stát se dobrým farmářem.

Zvažte své rozhodnutí,

S pozdravem Feliza Zvěrostrachová