Manawydan Fórum
chyba ? - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Pravidla a prohřešky (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Téma: chyba ? (/showthread.php?tid=2617)

Stránky: 1 2


chyba ? - TondaKonarik - 27.11.2012

mam dotaz ....nejedou mi online xp ...chtel bych se zeptat proc ...nejsme si vedm zadneho prohresku


RE: chyba ? - Stig - 27.11.2012

Jaka postava?


RE: chyba ? - TondaKonarik - 28.11.2012

Arten


RE: chyba ? - Stig - 28.11.2012

Trest Ti zda se nebezi, mozna to bylo kvuli znamce (ja vim - bez znamky to ma lezt tusim po 3 za sekundu nebo kolik, ale tady se jednalo o neco jineho).. kdyztak to zkus znovu chvili sledovat (neco jsem zkousel).
Pokud Ti to stale nepoleze, tak se asi bude jednat o bug, protoze nevidim duvod, proc by to lezt nemelo.
Mozne je, ze se jedna o problem se 4.AFK. Pokud se nepletu, tak jsme ho spolu resili, vyprsel Ti trest a nechal sis odmazat 1 prohresek?


RE: chyba ? - TondaKonarik - 28.11.2012

oki mrknu na to ...nechapu jak s tim souvisi muj 4 trest navic sem si to odmazal uz snad jen jakoby na jeden prohresek


jinak uz mi ty online exp jedou dik za pomoc ....


RE: chyba ? - Stig - 29.11.2012

NA jeden prohresek asi ne, spis O jeden.. Smile Trest je mozne odmazat jen jednou za dva mesice, takze to by Ti trvalo pul roku. Kazdopadne urcite doporucuju pokracovat v odmazavani, pak byses mohl na ten jeden prohresek casem dostat.
No, evidentne to spolu nesouvisi, jestli uz Ti to leze, ptal sem se proto, aby se zjistilo jestli treba neni chyba v ruseni - odmazavani - prohresku.
Hlavne, ze uz to leze.


RE: chyba ? - TondaKonarik - 29.11.2012

vzdyt sem si je pravidelne odmazaval ...... vzdy jsem po 2 mes. napsal Marine takze podle mych propoctu bych nemel mit bud zadny prohresek nebo max jeden ...je to sice jedno ale kdyz uz to resime .......


RE: chyba ? - Stig - 29.11.2012

Aha, mas pravdu, spletl sem si Te s nekym jinym, komu sem nedavno odmazaval jeden prohresek a jeste mu zbyvaly tri. Promin, tohle driv resila Marina, tak v tom nemam takovy prehled. AFK prohresku na teto postave mas nula.


RE: chyba ? - Marina - 02.12.2012

Systém se hroutí!!! Biggrin


RE: chyba ? - TondaKonarik - 02.12.2012

jeeezis vona jeste zije BiggrinDD


RE: chyba ? - Marina - 07.12.2012

To vis, ze ziju...prakticky jsem ted asi nejvic ziva, jak jsem kdy byla...prace a zivot obecne me pretransformoval z castecne herni noliferky na 100% pracovni noliferku Smile.


RE: chyba ? - TondaKonarik - 08.12.2012

tak hlavne GL ...


RE: chyba ? - Marina - 08.12.2012

Diky Smile.


RE: chyba ? - Carwen - 30.12.2012

Po nasednutí na koně kůn zmizí a je to jak kdyby si dal mág rychlost nevím co se s tím stalo.


RE: chyba ? - Whitey - 30.12.2012

Chybu ve skriptech zatím najít nemůžu, ani se v té oblasti teď nic nedělalo.
Teoreticky může jít o problém vyvolaný Geovo úpravou vrstev (Layer) vybavení postavy.


RE: chyba ? - Geo - 31.12.2012

Chyba se zmizením koně opravena.


RE: chyba ? - Whitey - 31.12.2012

Bezva, dík Geo.


RE: chyba ? - Dommi - 06.04.2013

acc dommi - afk mam prvni, prohresek se vypisuje jako treti

diky


RE: chyba ? - Whitey - 06.04.2013

První na postavě, nebo na účtu?
Prohřešky se počítají na účet, ne na jednotlivé postavy.


RE: chyba ? - Dommi - 06.04.2013

Na účet samozřejmě. V minulosti už jsem dostal při stopování pár testů, které mi shodily klienta, nicméně jsem vždycky do pěti vteřin nalogoval zpět a tresty byly odpuštěny.