Manawydan Fórum
[RP] Druhá šance - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Ultima Online Shard (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Fórum: Příběhy (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Téma: [RP] Druhá šance (/showthread.php?tid=3537)



Druhá šance - Thanis - 16.01.2018

Všude tma, nikde nic... "Kde to jsem?" zeptal se muž.
"Tohle je tvůj svět, pro který jsi obětoval svůj život" odvětil mu podivný ženský hlas.
"Jak vidíš jsme v nicotě, to že tu vůbec existuješ, je jen anomálie  díky tvému kouzlu, kterým jsi zapečetil portál." "Všichni co jsi znal jsou mrtví, tvůj svět přestal existovat před nějakou dobou."
"Co jsi vůbec zač ty?" zeptal se lehce naštvaně muž
"To by bylo na dlouhé povídání, ve zkratce... jsem z jiného světa než je ten tvůj, potkal mne však podobný osud, dokázala jsem jej však zvrátit, mé schopnosti poněkud přesahují to co ty znáš ze svého světa"
"Ah skvělé, přišla jsi se mi tedy vysmát?" odvětil muž
"Ne, přišla jsem tvému světu dát ještě jednu šanci"
"Cože? Jak? Je konec, můj svět už neexistuje." 
"Teď už ne, ale existoval."
"Jak jsem řekla moje schopnosti přesahují to co ty znáš." 
"Mohu navrátit čas a ty můžeš svému světu dát znova šanci."
"Stačí když znova uděláš to co jsi udělal, rozdíl bude v tom že to uděláš dřív, vaše čekáni bylo totiž to, co umožnilo váš konec."
"Uvědom si však že se tím změní víc věcí, někdo může být znova naživu a někdo jiný zas může být mrtvý, je to však lepší než tahle nicota" 
Muž se zamračil "Proč by jsi měla vůbec mít zájem pomáhat mi?" "Co z toho budeš mít?"
Ženský hlas povzdechl: "Kdysi jsem udělala špatné rozhodnutí a můj lid za to zaplatil velkou cenu..."
"Malachai?" zeptal se muž
"Ano, to on můj svět dostal do záhuby stejně, jako ten tvůj, nedokázala jsem ho porazit, stejně tak, ale on nedokázal porazit mne, uzavřela jsem s ním dohodu, které dodnes lituji"
"Kdysi dávno jsem však měla vidění, ve kterém byl svět jako ten tvůj, kde ho dokázali odrazit"
"Ty jsi ho dokázal oslabit, bylo to však příliš pozdě, tvůj svět byl již příliš deformován následkem portálu a ačkoliv se po jeho zavření zdálo vše být zase jako po staru, dokonce někde ubylo Bolesti, oddálil jsi jen nevyhnutelné"
"Je dost pravděpodobné že tohle bude nakonec k ničemu a stejně nakonec tvůj svět zmizí, ale naděje by měla umírat až jako poslední"
Muž se nadechl... "Dobrá, ještě jednou to musím zkusit, jak to bude fungovat?"
"Nějakou chvíli to potrvá, budu se teď muset hodně soustředit, ty zatím můžeš přemýšlet co vše jsi ještě mohl udělat jinak, tak jako tak, smrt na tebe bude čekat, je to tvůj osud..."


RE: Druhá šance - Thanis - 28.09.2018

"Všechno šlo podle plánu, řekl jsem sám sobě, co vše mám udělat, všichni si mne budou pamatovat jako pitomce co spáchal sebevraždu kvůli obyčejnému portálu" pronesl muž
"Udělal jsem spoustu protiopatření, zabil koho jsem musel a někoho i zachránil, 10 let plných míru a klidu"
"Proč ale pořád existuju já?" "Neměl bych zmizet?"
"Jak jsem řekla, jsi magická anomálie, sama si nejsem jista, proč pořád existuješ" odvětil ženský hlas.
"Ale musím uznat, snažil ses hodně, dost jsi toho po sobě zanechal ukrytého a připravil jsi se na hodně věcí."
"To ano, žádní chlápci s kamenem co absorbuje magii, žádná špinavá magie z jiného světa, Roztržení duše bylo sice silné kouzlo, avšak nikdy nemělo v našem světe fungovat" pokračoval muž.
"A hlavně žádný Malachai ani Malakai, kdybych věděl že se jedná o dva nepřátele a k tomu bratry, napadlo by mne už dávno ten portál zapečetit"
"Ano i já jsem na tohle doplatila, když jsem si myslela že zvítězím a zachráním svůj lid, objevil se ten  druhý a vše se otočilo, nechtěla jsem ti říct že jsou dva, aby tě nenapadla nějaká hloupost"
"Avšak jak jsi viděl ve všech těch realitách co jsem ti ukázala, nikdy to nedopadlo dobře" pokračoval ženský hlas.
"Pravda, člověk získá úplně nový pohled na věc, díky bohu že se nikdy nepodařilo získat zpět Eldamar, to co následovalo po tom snad bylo ještě horší" pomalu dodal muž
"Jak vidíš, občas co se zdá být dobré může způsobit něco katastrofálního, přežije někdo kdo nemá, nebo umře někdo, kdo neměl a vše se změní"
*Muž se podíval na své ruce* *Začaly pomalu mizet*
"Ah, vida tak přece jen už nastalá má chvíle"
"Co říct na konec.... díky za vše, ani neznám tvé jméno a přesto jsem ti nesmírně zavázán."
"Svůj svět jsem zachránit nedokázala, alespoň ten tvůj dostal druhou šanci" řekl ženský hlas
"A mé jmeno je..." 
*V tu chvíli už z muže nic nezbylo a jméno toho ženského hlasu tak zůstalo neodhaleno*