Manawydan Fórum
[RP] Mestská Rada - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Hráči hráčům (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: Lidé a Hobiti (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Téma: [RP] Mestská Rada (/showthread.php?tid=939)



Mestská Rada - Mir - 15.04.2009

Na vedomosť sa dáva že dňa 16. toru o polnoci sa zíde mestská rada.

Body programu:
1. Ujednanie o stavbe lodi.
2. Určenie nástupcu pána Jedličku, alebo vyhlásenie nových volieb. Kľúčovým bodom je pridelovanie nájmov.
3. Uvedenie do funkcie novej sudkyne.
4. Jednania o mestkých stajniach a zákaze jazdy na koni v meste.


RE: (RP) Mestská Rada - Valerie - 17.04.2009

*na ocouzene radnicni zdi visi vzkaz*
Navrhuji, aby se dne 19. Toru o pulnoci sesla rada pred touto budovou. Byla by potreba ucast co nejvetsiho poctu radnich.. vzhledem k tomu, ze v poctu asi dvou clenu neni mozno provest hlasovani po pravu.
Pokud vam vyhovuje jiny cas, pripiste ho prosim pod muj navrh.
Valerie


RE: (RP) Mestská Rada - monty - 17.04.2009

(dnes od 4 do 8 (+-) budu pryc...priste to prosim hlaste minimalne den dopreduMad)


RE: (RP) Mestská Rada - Valerie - 17.04.2009

(v poradku, navrhovany cas a datum je az v nedeli)
(tedy: navrhuju nedeli 18:00)


RE: (RP) Mestská Rada - Valerie - 29.04.2009

Prosim vsechny cleny rady, aby se dne 3. Toru 276. Roku o pulnoci dostavili pred radnicni budovu. Nasledne se presuneme na vhodne misto, na kterem se bude konat porada.
---
(nedele 3.kvetna v 18:00. Pokud vam nevyhovuje cas, napiste prosim vase casove moznosti pokud mozno primo sem, prizpusobim se.)


RE: (RP) Mestská Rada - Valerie - 29.05.2009

Vážení členové rady!

Buďte pozdraveni. Ráda bych vás požádala o účast na schůzi městské rady dne 31. Toru v půl třetí v noci. Vím, že je to nezvyklá hodina, ovšem čas mě tlačí. Pokud máte k termínu schůze nějaké výhrady, dejte mi prosím včas vědět. O účast samozřejmě žádám i nového velitele stráží Qortimora. Připravte si témata k projednání. Děkuji.

S úctou
Valerie
(neděle 31.5. ve 20:30, jako vždy návrhům jiného času se nebráním, ale o moc dřív by to - co se mě týče - asi nešlo)


RE: (RP) Mestská Rada - Valerie - 02.06.2009

(z duvodu vypadku presunuto na nedeli 7.6. 20:30)


RE: (RP) Mestská Rada - Alvin - 20.01.2010

Vážená Starostko, Vážená rado.

Protože se mi nedaří zastihnout vás na radnici, používám tuto cestu. (Starostka nereaguje ani na SZ).

Rád bych znal status dolu u Vilhelmovic. Komu vlastně patří. Jsem opakovaně a nevybíravě vyháněn Orky. Dnes mi bylo vyhrožováno smrtí, pokud z dolu neodejdu (rád bych věděl, kterému GM tak hrozně vadím, že mi dělá samé naschvály, loguje NPC orků, atd....). Již jsem se starostkou o tomto mluvil a bylo mi JASNĚ řečeno, že důl Orkům nepatří a že se na celou věc podívá. Výsledek žádný.

Dále bych rád urgoval schválené přiřazení ohrádek k sídlu cechu G.O.R.A. jakož i domluvenou úpravu výše nájemného. Ač slíbeno, nestalo se nic. Nájemné je stále stejné, ohrádky stále oddělené.

Jako další bod bych rád požádal radu o zvláštní zasedání. Myslím, že nastala doba, kdy je pro další fungování našeho světa nutné vyřešit jeden ožehavý problém týkající se v důsledku každé inteligentní bytosti.

Děkuji za pozornost

Alvin

Edit by Erik: Nevim jak ted Terka funguje, ale dul je kraluv stejne jako ten v kterem jsou trpaslici...


RE: (RP) Mestská Rada - Alvin - 21.01.2010

Po vcerejsim jednani s Mirem jiz neni potreba svolavat mimoradne zasedani. Dostalo se nam odpovedi na vse co nas trapilo.

Dekuji

Alvin


RE: (RP) Mestská Rada - Beddy - 21.01.2010

OOC: Omlouvám se Alvinovi a všem za svou sníženou aktivitu, poslední dobou nestíhám víc věcí než jen ultimu.


RE: (RP) Mestská Rada - Alvin - 24.01.2010

(21.01.2010 v 17:45)Beddy napsal(a): OOC: Omlouvám se Alvinovi a všem za svou sníženou aktivitu, poslední dobou nestíhám víc věcí než jen ultimu.

OOC: Stale jeste nemame ty ohradky a upraveny najem. Bude na to trochu cas prosim?


RE: (RP) Mestská Rada - Whitey - 24.01.2010

Jakékoliv úpravy regionů a/nebo statiky spadají pod pravomoc GM, starosta s tím moc nezmůže. Jsem si jistý že si někdo z RT najde chvilku, ale bohužel jsou to jen lidi.


RE: (RP) Mestská Rada - Mir - 27.01.2010

Na vedomosť sa dáva že mestská rada v Ishare má záujem o preskúmanie okolia mesta Ishar aj za hranicami Bolesti. Pre tento účel mesto hľadá bojovníkov schopných naučiť sa jazde na koni a tiež schopných a ochotných zlepšiť sa v rôznych formách boja. Tiež sa touto formou chcem obrátiť na kňazov Helma alebo Jondaly aby nám v tejto úlohe pomohli.

Každý kto má záujem nech sa mi zanechá odkaz v sídle cechu Arcanum alebo na Radnici.

(Non-RP doplnok. Kvest je určený hlavne hráčom s povolaním bojovník, hraničiar, alebo klerik s božstvami Helm alebo Jondala. Odporúčaný level je 10-15 prípadne menej. Kontaktovať ma najlepšie in-game.)


RE: (RP) Mestská Rada - Dommi - 27.01.2010

(rád bych požádal, aby se podobné věci vypisovaly primárně in-game například na vývěsku před radnicí)


RE: (RP) Mestská Rada - Beddy - 27.01.2010

(rádi bysme, nefunguje)


RE: (RP) Mestská Rada - Whitey - 27.01.2010

(Ve hře jsou funkční vyrobitelné vývěsky, ne?)


RE: (RP) Mestská Rada - Brak - 28.01.2010

(funkční jsou jen ty který byly vyrobeny až po restartu jejich opravení)


RE: (RP) Mestská Rada - Mir - 28.01.2010

(nestíham absorbovať všetky technologické novinky ktoré sa na MW vykonajú, takže som o tomto ani nevedel. Ničmenej určitú výhodu má aj takéto riešenie - možnosť správu doplniť aj bez vstupu do hry. Dnes o 20:00 +- lognem do hry a ak bude po ruke nejaké GM tak ho skúsim kontaktovať ohladne tohoto.

Pozriem sa na funkčnosť a eventuelne urobím nejaký report)


RE: Mestská Rada - monty - 18.01.2014

Vážení občané Isharionu,
dnes 18.Luny roku 332. se Rada Isharu rozhodla dočasně zakázat vstup všem příslušníkům orkské rasy do města i přilehlé vesnice VIlhelmovice. Všichni orkové přistiženi u městských hradeb budou bez výjimky usmrceni. Dále se nabízí vysoká odměna za dopadení orka jménem Bumhug, dle popisu průměrně vysoký, bojující sekerami, ve společnosti velkého medvěda.

Horian Voren