Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Archiv] Stoky
#1
připíchnutý lístek na tabuli

Dobrý dne tímto listem bych ráda požádala o prozkoumání stok a jejich případné otevření.Napadlo mě co když se oni lidé schovávají ve stokách?Tomu musíme zarazit a co vsechno možné že se za ten rok dole nashromáždilo? Tímto bych chtěla uspořádat expedici která by stoky prozkoumala.Ještě kontaktuji dneska večer pana Bartoloměje a pokusím se s ním domluvit že by svolal dobrodruhy.


OOC-osobne mám nekoli ktermínu kdy by se to dlao konat bud nekolik dnu pred tou hrozbou tech kultistů a nebo den kdy se povolí vetší lvl než 5 Smile
jina ktoto vsechn obych rád domluvil nejlépe s Whitey tak at mi dá vedět na ICQ 303214525 Smile ( a taky bartolomě jat se mi ozveSmile
OOC- a vsichn ise msui vlezt do jedny partySmile tkaze jasny budu ais já Glumík Bartolomě j a ostatní místa jso uještě volnáSmile
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

#2
OOC - stoky sou zavřeny z toho duvodu že za dob pohromy z nich vylejzali příšery vo kterejch se ti ani nezdalo...tak proto..Ohrožovat město eště zevnitř když hrozí utok z venku .... to asi neni good idea
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
#3
OOC- jeste se to musi domluvit:p a ti mvic zvrusta pravdepodobnost ze nas ti akolyte napadnou ze stok
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

#4
Mé skromné síly jsou vám k službám...
Severin Slunosvit, svého času kouzelník čtvrtého kruhu

OOC: Simko, přečti si to po sobě aspoň jednou, když už něco píšeš. Díky Smile
Vatras, the unreliable one... to jsem já...

Severin Slunosvit, to jsem taky já...



Skok na fórum: