Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarmark
#21
Hm, beru na vědomí, zastavim se za jinou postavu

Odpovědět
#22
Kdo jinej by měl ocenit hráčskou iniciativu (tleskám), dojdu s Janem z Valu.
Odpovědět
#23
Ja se stavim, jen me delaj problem ty hodiny, pokud sem to četl spravně (asi) tak je to od 13-22 hodin že ? Na část se určitě stavim ale celej jak jsem planoval asi nestihnu

Odpovědět
#24
Četl jsi správně. Já si však také hraju s myšlenkou, že bych v sobotu večer zašel do divadla.
Nejenom proto bych ocenil ještě nějakého uvaděče/organizátora. Zatím jsme na to tři. Tak pokud si někdo chce vydělat nějaký stříbňák, tak ať mě vyhledá.
Když tak budu muset poprosit nějakého questaře.
Odpovědět
#25
poprosim hrace co se budou chtit jizdniho turnaje, at se mi nahlasi do pm popr sem do topiku.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#26
Pokyny:
- Každý řemeslník, či trhovec má zdarma nárok na vlastní stánek se zamčenou truhlicí. Musí se však předem ohlásit u organizátora jarmarku. (je však omezená kapacita)
- Všichni orkové se musí předem ohlásit u organizátora jarmarku, jinak jim nebude umožněn vstup.
Odpovědět
#27
(07.03.2011 v 03:19)Colwyn napsal(a): IV. Isharský jarmark
Sobota 12.3.11
13:00 Zahájení jarmarku
14:00 Rybářská soutěž
15:00 Soutěž v míchání barev
16:00 Chvilka hádanek a poezie
18:00 Jezdecké klání
19:00 Závod na úzké římse
20:00 Dražba vzácných předmětů

Tak co můžu zatim posoudit, nejvíc se mi líbila rybářská soutěž, to bylo něco. Míchačů a jezdců přišlo trochu málo, hádanky a úzká římska nějak oranizačně neklaply, každopádně jsem si to dneska užil, byla sranda a díky organizátorům. Jo a dražba byla super.
Odpovědět
#28
Prvně děkuji všem zúčastněným, za bezva hru a zábavné RP...
Z mého pohledu jsem spokojený. Jsem rád, že přišla aspoň ta skupinka, co přišla a snad jste se i bavili. Taky mě těší, že jsou různorodí výherci a snad měl šanci něco vyhrát každý.
Organizačně to občas trochu pokulhávalo. Příliš megalomanský program... příště mezi jednotlivé bloky bych dal alespoň hodinové rezervy. Myslím však, že přes ten časový skluz a občasné čekání na organizátora se to snad dalo.
Nejvíc mě zklamal nulový zájem řemeslníků o to prodávat, vychvalovat a vystavovat na jarmarku nějaké své zboží. Přesto, že jsem jsem si to sám nevymyslel a navrhl to někdo z řad hráčů. Čestná výjimka je Holba, tak nějak jsem si představoval, že by to mohlo vypadat na trhu.
Doufám, že minimálně v tomto ohledu bude neděle lepší. Smile

šampioni ze soboty:

Rybářská soutěž - Avellion
Soutěž v míchání barev - Josef Mrkvička
Chvilka hádanek a poezie - Harren Brog
Důlmistrův trojboj - Gerg
Jezdecké klání - Tibauld
Závod na úzké římse - Elienne
Turnaj v kouzlení - Jára Kořínek
Odpovědět
#29
(Chtěl bych pochválit Colwyna za to jak si celý Jarmark nachystal a, že se do toho vůbec sám pustil za to má můj obdiv. Doufám, že brzy budeš zase něco pořádat.)
Odpovědět
#30
Bohuzel se z Jarmarku stala spis Olympiada. Jarmark je predevsim o obchodnicich, prodejcich, trhovcich. Ti se na nej nedostavili. Diky nepopularnim krokum a prohlasenim naseho noveho starosty se jim vubec nedivim. Spis bych to prejmenoval na vikendove hry. Tohle s jarmarkem nemelo nic spolecneho. Ale i tak se zjevne vydarila aspon zabava. Smile
Odpovědět
#31
No nevim, já byl snad na všech jarmarcích a tenhle mi přišel ve stejnym stylu, jako ty předchozí - tzn. spousta zábavy pro každýho, ať už se to jmenuje jakkoliv.
Odpovědět
#32
Zabava je jen jedna cast. Hlavni smysl jarmarku je obchod.
Odpovědět
#33
Njn nekdo si mysli, ze bojkotem neceho dosahne a ono prd Biggrin Jarmark se povedl a to je hlavni.
Odpovědět
#34
Proc tomu rikas bojkot? Proste se na to vykaslali Biggrin Zvladnes ten rozdil? Biggrin
Odpovědět
#35
Z tveho prispevky vyplyva, ze se na to vykaslali z jisteho duvodu, takze se ono slovo vubec nebojim vyslovit. To je jak s tim pos.... cessnekem Smile

Kazdopadne hlavni je vysledek celeho jarmarku ... Diky vsem.
Odpovědět
#36
Jop.. zabava se povedla, ale obchod bohuzel ne.. tim bych to asi shrnul.
Odpovědět
#37
Já se celého jarmarku ani neúčastnil, byl jsem tam jen dnes chvilkama. Nemůžu říci, jestli se povedl, nebo nepovedl, ale co se mi nelíbilo, tak to, že se vše nutně řešilo přes chat či partu, že krom oznámení těsně před začátkem akce se člověk nedozvěděl, kde se jaká disciplína koná (ovšem zase krom použití chatu).

Jinak to, že tam nebyli obchodníci, kteří by něco prodávali, bych nepřisuzoval ani tak Colwynovi, Alvine, jako samotným řemeslníkům, kteří měli možnost se zúčastnit a dokonce měli tuším přislíben stánek zdarma (jestli jsem to pochopil správně). Takže tohle neházej na Colwyna Wink
Když potkáte člověka, co tvrdí, že ví všechno nejlépe, věřte mu... kdo jiný by to měl vědět lépe, než on.
Odpovědět
#38
....X...... | I | N | G | A | T |
-----------------------------------
Ireth .... | X | I | G | I | T |
Nazgel .. | I | X | G | N | T |
Gerg ..... | G | G | X | G | G |
Avelion .. | I | N | G | X | T |
Tibauld .. | T | T | G | T | X |
------------------------------------

Ireth - 2 vyhry
Nazgel - 1 vyhra
Gerg - 4 vyhry
Avelion - 0 vyher
Tibauld - 3 vyhry

umisteni: 1. Gerg 2. Tibauld 3. Ireth 4. Nazgel 5. Avelion

diky za ucast
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#39
Neřekl bych, že někdo umyslně na Jarmark nešel. Většinou bylo na výběr u hráče přijít za postavu (řemeslníka nebo jinou) a většina šla za jinou postavu, protože se jim jen nechtělo prodávat/kupovat. Popravdě ve hře většinou byl jediný člověk a to Alvin, který na Jarmark nechtěl jít (nebo se tam jen na chvíly vyskytl). Takže účast servru byla většinou obrovský nadprůměr a večerní akce o velikosti asi 15 hráčů+GM Smile mi příjde v pohodě.

Moc mě nezajímá důvod Alvina proč nechtěl. Věřím, že to bylo v rámci RP kde prohrál volby. Tečka konec.
Odpovědět
#40
Podle mého názoru byl jarmark bomba Biggrin ... soudím tedy z prvního dne, protože jsem včera neměl čas Angry
Odpovědět



Skok na fórum: