Noob Dotazy
aha, tak doufam ze brzo bude, jinak mapy uz jsou tedy zasifrovane?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
Zasifrovane myslis jak? No, musej se napred vylustit, to ano, ale to asi vis..
Nemyslel si naskriptovane? Jojo, uz jsou. Jen nekdo z RT musi vsechno nastavit skrz nekolik hernich menu.. Klidne bych to udelal sam, ale momentalne uz toho mam rozjeto az moc, takze nevim, kdy bych se k tomu dostal. Sad Uvidime no.
Odpovědět
myslel jsem to lusteniSmile jestli najdou mapu a rovnou muzou jit hledat, a nebo musi najit nekoho se skillem
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
Najit nekoho se skillem, kdo ma Atlas, ve kterem ma vlozenou mapu dane oblasti.. Pokud si to dobre pamatuju.
Odpovědět
wou rychla odpovedBiggrin díkySmile
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
jestli muzu otazku? byl nekdo vubec dung ledova spirala patro 2? do jeho vstupu je pry dulezita vsimavost
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
Zdravím . Lidičky mám dotaz ohledně toho zda má kvalita šípu návaznost na přesnost , pruraz nebo dostřel , resp jaký je realný rozdíl mezi výborným šípem a mizerným . dík za odpověd
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
Tuším, že kvalita ovlivňuje jen průraz, ale nechci ti teď kecat. Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Kvalita šípu má vliv pouze na zničení šípu po výstřelu. Čím kvalitnější šíp, tím menší šance že se zničí.
Na útok (poškození atd.) má vliv pouze luk.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
u sazeni strommu ma skill farmareni vliv na kvalitu, pocet plodu a pocet plodnych obdobi, nikoliv na to kolik zasadim stromu? jinak jukne se nekdo na remeslne zakazky topic?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
BaseTrophy musej padat pouze z monstra? Jedná se o to, že máme RestoreContainer s dropem "X-Y*BaseTrophy 30 2485:N=Harpií vejce". Vejce se generují na 1256 1496 60. Když mám stack těchto 4 vajec a pokusím se z nich jedno oddělit, oddělí se jedno, ale zbytek mi zmizí. Hráči to teď koupili z AdvancedVendora a zmizlo jim to nějak taky, asi všechno. Ale to možná byla vejce chybná, vloudilo se nám do definice toho lootu jedno číslo s mezerou navíc. To stackování nicméně blbne i po úpravě definice toho dropu.
Možná tam někde pořád fyzicky jsou, akorát s nima nejde nic dělat a nejsou vidět. Když dám obsah na svůj backpack, píše to 18 harpiích vajec, vizuálně vidím jen 4 rozdílné stacky po jednom kusu každý (= 4 vejce).
Odpovědět
Nepočítalo se s jiným použitím. Dej na mantis, mrknu na to.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Ok,
bug1282
dík moc!
Odpovědět
Je to divný, ale najednou když si za barda házím summona ze svitku (Koník, Slabé volání, Povolej vyššího a Povolej nižšího nemrtvého), tak mi asi za sekundu zmizí. Zkoušeny různé svitky - od systémového vendora i ty psané Mirem i svitky od postavy se 100 skillama.
Ještě před nějakou dobou mi to přitom normálně fungovalo.
Dělá to ještě někomu?
Odpovědět
1, Zkus prosím addnout nový svitek, co to udělá z něj.
2, Podívám se jestli se v summonu bere správný skill (tj. z definice Caster, a ne z postavy)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Novej svitek dělá to samý (MountScroll - Koník). Přitom mi to napsalo v debugu délku trvání přes 360 sekund..
Odpovědět
V SVN 2319 bude opraveno, stačí už jen restart.
Chybné načítání hodnoty nulté úrovně perku z definice kouzelníka/svitku.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Díky moc, paráda.
Odpovědět
No sic nevím jestli to patří tady ale budiž ...
Z Alchem se pokouším vyrobit obecný protijed . Kde seženu ten slabý alkohol , zkoušel jsem snad vše od piva přes likér až k lekařskému lihu a nic, stále nejde protijed vytvořit . Kde je chyba ? Nebo existuje přímo nějáký specialní "Slabý alkohol " který jde vykraftit jen pro účel protijedu? Kde na něj seženu návod , nikde jsem nic podobného nenašel ? Dík za objasnění .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finis coronat opus - In nomine et ad honorem tenebrae
Odpovědět
Slabý alkohol je jakékoliv víno.
Alchymystické recepty bude nutno projít a nahradit v nich požadavky na víno lékařským lihem, ostatně proto vzniknul.
Bohužel si na to nikdo z RT zatím nenašel čas.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: