Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdy a jak mi vyprší týdenní ban
#1
Geo napsal(a):Původní dotaz zněl zhruba v tomto duchu:
- dostal jsem tydenni ban z 3.8., a jelikoz si myslim ze tyden ma 7 dni, tak by uz mel vyprchat..

aale tak mili admini uz misto odpovedi rovnou smazavaji topicy?Tongue nadhera Smile gj, jen tak dal Smile
Odpovědět
#2
Vypršení trestu nehlídá RT, ale server.

Viz. dále, detailní výpis z logu:
- trest udělila GM Marina v čase 2011-08-03T22:49:21.4425+02:00

Za tou změtí písmen a čísel se skrývá fakt, že zhruba za dvě minuty bys měl být schopen znovu lognout do hry.
Odpovědět
#3
ouha, v tom pripade se omlouvam Smile zil jsem v domneni, ze to uz bylo kolem 8me Smile nicmene to uz klidne muzes smazat v tom pripade Tongue
diky za odpoved Closedeyes
Odpovědět
#4
Naopak, byl bych rád, kdyby tu to téma zůstalo, z tohoto důvodu jsem jej i přilepil.
Tahle zpráva totiž platí i do budoucna, vypršení serveru není na libovůli realizačního týmu...

Reklamovat samozřejmě můžete a je samozřejmě možné, že se stanete obětí chyby serveru.
Od toho tu pak jsme my, abychom vám pomohli.

P.S. pro úplnost dodám, že v tomto konkrétním případě se účet na serveru aktivoval dle předpokladů.
Odpovědět
#5
Mazal jsem já. Zakládat nové téma pokud se podobným problémům věnuje půl tuctu dalších po fóru mi přijde zbytečné.
Geo: Na první pohled jsem žádné téma odpovídající na otázku "kdy a jak vyprší trest BAN" nenašel, proto bych rád, kdyby tu toto téma zůstalo.

P.S. na přání RadstaRa jsem jeho post smazal Wink
Marina: Tak muze se to napsat do diskuze o prohrescich.
RadstaR: Geo: Nepochopil jsi, ale tak co uz.
Geo: Ale pochopil, jen jsem si z Tebe vystřelil Wink
... a sloučil jsem ten náš flame do WDho příspěvku. Do tématu obecné diskuze to dávat nechci, aby to tam zapadlo.
Pro lepší pocit všech jsem i přejmenoval téma, aby lépe odpovídalo Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#6
no nejsem si jisty. ne zrovna vsichni musi mit totozny problem nebo duvod banu, takze v jednom pripade by ten clovek odbanovany byl a v druhem by se mu ban treba prodlouzil kvuli nadavkam treba na gm;rl vzhled, apod..
takze tvuj post mi prijde zbytecny :-)
Odpovědět
#7
Jakmile je jednou dan trest, tak se nemeni, pokud se neobjevi nova skutecnost, ktera by mohla ovlivnit proces nebo trest Smile. To se netyka banu na neurcito, ty jsou casem zruseny na zadost hrace...treba po pul roce a podobne. Pokud se na tom GM tym shodne. Nekdy je ovsem zbytecne zadat o "milost".

A nevim co si mam predstavit pod pojmem rl vzhled...teda vim, ale nevim co to s tim ma spolecneho. Chces tim naznacit ze jsme nejaci rasisti? Smile
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#8
Určitě má na mysli šovinistické rasisty, protože k tomu, aby Pedro mohl zpět na MW, musel projít nejen změnou národnosti, ale ještě ke všemu pohlaví.
... a teprve, když poslal všem GMkům svoji fotku, že už je opravdu blondýnka, věk 18 a národnost rómská, mohl být puštěn na server... Biggrin

Samozřejmě, že tuto informaci musíme oficiálně popřít, ale mezi námi chlapy si to říct můžeme.

P.S. no a samozřejmě, že musel Pedro slíbit virtuální sexuální službu "on-demand", to dá rozum. Nejsme ňáká charita Wink

Ne, opravdu. Pokud hráč není mentálně vyšinutý, nemůže se mu stát, že by po vypršení trestu nafasoval nový "od pohledu", případně, že by mu ban nebyl vypršením zrušen (nikoliv však odmáznut, odmazávání prohřešků viz. wiki).
Odpovědět
#9
marina nepochopila, ale v poradku Smile bylo to mysleno tak, ze nejaky agresivni hrac, ktery dostal banana by si treba vzal ajsko od nejakeho GMka a zacal by mu psat vselijake nadavky, a pokud vim tak to s tim ma asi co delat ve fazi prodluzovani trestu Wink

geo samozrejme exceloval, vyhrava prvni cenu Biggrin
pusinu :-*
Odpovědět
#10
Pokud by někdo byl potrestán během doby, kdy si vychutnává svého banána, například za pruzení, nebo prostě proto, že by se tým nudil a všichni ostatní by byli hodní (vtip), jednalo by se o další trest.
Předchozí trest nemůže být jednoduše změněn, může být buďto prominut ( například za dobré chování, nebo viz. výše můj post Wink ), nebo překryt jiným trestem a to by se hráč dozvěděl na webu, v sekci Prohřešky a tresty. Vypršení trestu a zrušení BANu je VŽDY na serveru, nikoliv na libovůli a ochotě serveru.

Snad je můj post dostatečně informující, takže prominete těch pár poznámek znevažujících toto téma Biggrin

P.S. škoda, že zmizel Kainův post, byl ještě lepší, než ten můj (reagoval výkřikem "já žádnou fotku nedostal")... ale tentokráte děkuji moderátorovi, postaral se o přehlednost tématu a delete byl oprávněný. Dobrá práce!
Odpovědět



Skok na fórum: