Manawydan
Exclamation 
V posledních dnech se nám tu množí support mezi postavami na účtech (úmyslné předávání věcí) a evidentní AFK. Důrazně varujeme zejména relativně nové hráče a prosíme, abyste si osvěžili pravidla, která jste se zavázali respektovat. Dosavadní shovívavost neznamená, že takové prohřešky nevidíme a nebudeme řešit - vše se zjišťuje spolehlivou automatizovanou metodou a pokud jste tedy nebyli za něco potrestáni, je to pouze díky benevolenci GMs ve hře. V příštích dnech budou opět postihy udělované bez výjimek a bez pardonu.
Respektováním pravidel se vyvarujete postihu dle pravidel a v budoucnu si tím ušetříme třeba i chvilky negativních emocí a nepříjemností v diskuzích zde na fóru. Na stížnosti proti AFK kontrolám a trestání dle pravidel nebude brán zřetel, v krajním případě budou moderovány. Pravidla platí pro všechny a za všech situací.
Odpovědět
Prosím o vyrovnání poplatků v Isharu -banka zase nepracuje Smile
Odpovědět
(01.06.2016 v 10:09)Stig napsal(a): V posledních dnech se nám tu množí support mezi postavami na účtech (úmyslné předávání věcí) a evidentní AFK. Důrazně varujeme zejména relativně nové hráče a prosíme, abyste si osvěžili pravidla, která jste se zavázali respektovat. Dosavadní shovívavost neznamená, že takové prohřešky nevidíme a nebudeme řešit - vše se zjišťuje spolehlivou automatizovanou metodou a pokud jste tedy nebyli za něco potrestáni, je to pouze díky benevolenci GMs ve hře. V příštích dnech budou opět postihy udělované bez výjimek a bez pardonu.
Respektováním pravidel se vyvarujete postihu dle pravidel a v budoucnu si tím ušetříme třeba i chvilky negativních emocí a nepříjemností v diskuzích zde na fóru. Na stížnosti proti AFK kontrolám a trestání dle pravidel nebude brán zřetel, v krajním případě budou moderovány. Pravidla platí pro všechny a za všech situací.

Tak, uplynul nám měsíc a přichází na řadu vyhodnocení soutěže.

Highscore
Účet
1. Sargo
2. Phcko

3. Glum007
4. Gheed
5. Pietro
(...)
Celkový součet: 751 případů

Se dvěma finalisty jsme si právě teď promluvili ve hře a svoje si k tomu řekli. Děkuji za snahu o napravení situace se sdíleným bydlením a za hladkou komunikaci, což je určitě polehčující okolnost. Ale po prvním varování z 1.6. už to nebude bez trestu.
Ostatní bych chtěl hlavně tímto varovat, ačkoliv jejich počet prohřešků není zdaleka tak alarmující.
Podobné kontroly se budou v případě potřeby opakovat.
Odpovědět
až 4 misto?! .. bgho si to dovolovat ug bejt jednička !
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Já myslel, že ty jseš tu spíš přes to PvP.. Smile
Odpovědět
Jo to bude asik ten spacák ze včerejšího dungu Smile
Někdo mi dával mnou vyrobený jinou postavou
Odpovědět
Ze včera se nic nepočítalo.
U tebe by se mělo jednat z 1.7. o manipulaci s Azharethem (výrobce Lilien) přes vendora Glenn na postavu Katrin - vyjelo tam několik hlášek.
Dále z 19.6. o manipulaci s Tamburínou (výrobce Lilien) přes hráče Tuldo na postavu Rob Sobo.

Tohle jsou ale v podstatě jen prkotiny.. Smile
Odpovědět
Ajo, to je ta situace kdy nikdo jiný neprodává věc co chci s jinou postavou, takže si ji jen vypujcim -přes vendora na vyzkoušení, ale pak se hned vrátí Smile
Za tu novou hlášku o supportu diky, usnadní to nesupportovani Biggrin
Odpovědět
(06.07.2016 v 09:41)Pietro napsal(a): Ajo,  to je ta situace kdy nikdo jiný neprodává věc co chci s jinou postavou,  takže si ji jen vypujcim -přes vendora na vyzkoušení, ale pak se hned vrátí

Aha, to by asi chtělo ošetřit, dík za podnět.
Odpovědět
Na ty zapůjčené věci mrknu, aby se u nich nepřepisoval majitel.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Jak se zdá věk temna nadešel. Mno točím slova a točím bohužel mě nenapadá nic co by se dalo napsat bez toho, aby to rozjelo (ono už tu není na to ani dost lidí Biggrin) krvelačnou debatu.
Říkejte si o tom co chcete, ale Whitey je manawydan a pokud už tu nebude ani Whitey tak je úplně jedno jestli server přejmenujete nebo co s sním budete dělat. Manawydan to už nikdy nebude, což je velká škoda. Fandil jsem, že dřív zavřou Dark Paradise a Kelevar Biggrin.
Odpovědět
Manawydan jsme v první řadě my všichni, co jsme do něj investovali především čas. Mimojiné třeba těchhle 92 lidí (jistě jich ještě mnoho chybí, je to starý seznam z interního fóra):
Kód:
Zde je seznam lidí, kteří se na MW kdy podíleli
Jestli z něj někdo vypadl, připište jej, prosím, pokud měl někdo více účtů, nechte pouze jeden...

Albrecht
Anguilla
Anubis
Arek
Arquadesch
Arx
Asmodean
Avicenna
Barbucha
Beholder
Bleeding
Bleidh
Bobisek
Bouky
Brak
Corwin
Cotouch
Crolvius?
Czistoslava
Dejv
Draco
Eleshar
Elessar
Erik
Erin
Erlin
Erwen
Finmall
fnufik
Fredy
Furgass
Gargamel
Geo
Hamish
Humppa
Ileanos
Iorlas
Jirik
Jukion
kain
Kalear
Key
Korin
Lalali
Lef
Lilian
Lithar
Lokarjon
Lord Damian
Luski
Makovec
Marina
Menderon
Mirux
Moonkey
Morgion
Morrighan
Mrmla
Myrsha
Mytor
Nooblest
Olang
Paul
Quazim
RadstaR
Raimo
Retromancer
Sandal
Scarlos
Sephyra
Shavril
Shay
Silence
SinogarD
Sokar
Spown
Stark
Stig
Telzar
Teti
Theft
Tulgyr
UniSaigon
Ursus
Valgard
Whitey
Wipfel
Xeen
Xius
Yawan
Zevon
Zlata rybicka

Právě to, že Manawydan je někdo konkrétní je ta největší chyba, které se můžeme dopustit. Žít jenom jako něčí stín a vézt se na něčích zádech. Manawydan je přece něco víc, kdyby nebyl, tak to pro většinu nemá žádný smysl. Kdyby to měla být jen jedna konkrétní osoba, proč by někdo jiný vůbec měl něco tady dělat? Zas neblázněte..
Věk temna je tu posledních X měsíců a průběžně se to tu poslední roky opakuje stále dokola, pokud si někdo ještě nevšiml. Smile
Když jsme u těch podobenství a přirovnání, pokud tu mluvíme o tom, že tak nebo tak tu někdo nebo něco umírá (nejsem až takový pesimista, to bych se totiž už vůbec o nic nesnažil), došlo jen k tomu, že jsme místo kulky do hlavy zvolili oprátku, doufajíc, že se nám z ní podaří vyklouznout dřív, než se udusíme. Tahle možnost u kulky do hlavy neexistuje. Smile Na výběr bylo jen zlo a menší zlo. Nikdo ale Manawydan nezavírá.
S tím každý naloží podle svého, každý si vybere to svoje. Kdybychom chtěli už jen rezignovanost, tak to tu opravdu nemusíme ani být.
Odpovědět
Výborně, tleskám.
Po tom co jste si vyhnali svym chováním to málo aktivních hráčů se vám daří likvidovat i samotny RT.
Občas se sem podívám, jestli se tenhle shard někam posunul. Narovinu řeknu, že na MW se mi s hráčema hrálo hezky a často mám chuť si zahrát, ale když vidím styl kam to směřuje, tak jsem rád, že jsem s tim davno sekl.
Nějak tajně jsem doufal, že ta DL s černejma ušákama vám podaří zase nahnat nějakou aktivitu lidí, ale evidentně to mělo naprosto opačný účinek.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Jistě. To by nebylo, aby se tetička google.ork v podobné situaci neozvala. Tvůj sarkasmus mi velmi chyběl. Přijď si zase někdy povykládat, když bude čas.
Odpovědět
Jestli mě MW něco naučilo tak to, že jistí lidé mají svojí neměnnou "pravdu" i bez sebemenší znalosti faktů a jakákoliv snaha o vysvětlování či uvedení do reality je naprosto zbytečná. Biggrin Dopřejme jim to.
Protože o nic jiného, než likvidaci RT těm zbývajícím členům celou dobu ani nešlo. Proto je potřeba RT opět vyplísnit, stejně jako už tolikrát předtím (jen se divím, že je nám to nyní vytýkáno, když pro některé by to "likvidování" mělo být při jejich škodolibosti spíš vítáno). Jakékoliv pozadí a historie dní minulých není podstatné.
Protože "zhoubný" efekt DL drowů byl přesně ten, že tu hraje aktuálně +- stále stejně lidí jako předtím a proto je potřeba ji ztrhat, protože to je opravdu vážný důsledek. Že se aspoň nějakou dobu těch pár lidí zabavilo a že se konečně zas spustila rasa, která celou dobu ležela jenom ladem, že se pro ni udělalo lore a zázemí, to není podstatné.

Co jsme se ještě někteří z nás nenaučili je: "nekrmte je". Ale asi bychom pomalu měli začít, protože podobné verbální i ingame útoky přichází jak v horších ("vidíte, jak se vám nedaří"), tak v lepších časech ("teď se vám daří, ideální čas zaškodit"). Jiné už to (tu) nebude.
Odpovědět
Neuvěřitelné co se stalo. Mrzí mě Whitey jak to dopadlo, ale třeba budeš mít o dost méně nervů a budeš moct věnovat více času něčemu jinému .... už bylo na čase Wink Biggrin
Odpovědět
Zajimavý že i takhle velkou věc tu okomentujou tři lidi, protože už nikdo sem ani nemá snahu zavítat a nebo cokoliv psát - nemluvě o diskuzi na FB kterou nám hned někdo dotyčný smazal, než jsem si vůbec stihl přečíst odpověď Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
Na tom není nic zajímavýho. Tady je to vždycky jako se stádem hyen, které tu sice vůbec nehrajou, ale vždycky vycítí tu správnou chvilku, kdy (samozřejmě s tím nejlepším úmyslem, jak jinak) utrhnout z oběti další kousek masa. Smile Ať už je to na fóru nebo FB. Pokud jich přichází čím dál tím míň a pokud už se tu diskutuje spíš jen na slušný úrovni (pokud vůbec), je to především kvůli tomu, že většina z nich už je pod preventivní moderací za předchozí excesy. A to je spíš velká úleva, minimálně tu není tak dusno.
Samozřejmě čest výjimkám.
No a pak jsou tu ještě lidi, kteří to sice nijak nekomentujou, ale chodí aspoň občas do hry, něco dělaj pro shard nebo hrajou a nemaj vůbec potřebu takovéhle seberealizace a spíš jsou z těch jedů na fóru už akorát otrávení. Mlčící většina, s kterou se třeba ty praktické věci proberou na ICQ, v SZ, či na interním fóru v zájmu dalšího fungování. To je tak 8+ lidí, pokud jde jen o ty, s kterýma jsem o tom mluvil osobně, ať už na interním fóru, nebo jinde.

Diskuze na FB byla smazána kvůli urážkám, pomluvám a křivým nařčením, což je další zdejší evergreen, který tentokrát "vyprovokovala" naprosto nevinná poznámka ke statusu z doby před pěti lety. Tedy jen proto, že někdo napsal, že před pěti lety nebylo zas tak zle, když ve špičce bylo 20 či 30 lidí, se opět snesla hromada špíny. Opravdu si myslím, že vyvážet hned dvě žumpy je naprosto zbytečné.. Biggrin
Odpovědět
Rád bych někde ocenil Rimoyovi zápisky, fakt paráda. Těšim se na další! Raknai zdraví z Kábulu.
Odpovědět
(15.02.2017 v 10:54)Poutnik napsal(a): Rád bych někde ocenil Rimoyovi zápisky, fakt paráda. Těšim se na další! Raknai zdraví z Kábulu.
Čau Poutníče, díky za zprávu Thumb Up 
Já jen doufám, že se podaří rozhýbat i ostatní hráče. Když se sejde parta lidí a dokáže si zablbnout u UO, tak je to fajn. Zatím naše "parta" čítá 2 lidi, ale s Varousem lanaříme další  Biggrin 
I když jsme párkrát fakt zalamili úplně neuvěřitelně a přišli o věci, tak nás to tu baví. Holt se udělají lovecký vývěsky, seženou se další peníze a jede se dál.
I když systém tady má své mouchy (asi jako každý) tak pořád má spoustu úplně neuvěřitelných vychytávek a automatismů, které jiné shardy nemají a proto mě to tu baví. 
Jasně, vždycky se dá k problému postavit více způsoby, ale tak to už je na každým Wink 

Tak se měj a někdy se taky ukaž IG nebo napiš SZ a s Varousem prověříme, jestli si nezapomněl svý hráčský schopnosti Cool2
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět



Skok na fórum: