Návrh na systémovou změnu levelování - pragmatické řešení.
#21
(23.04.2017 v 21:58)Gheed napsal(a):
(23.04.2017 v 21:05)Segoves napsal(a):
(23.04.2017 v 19:57)Thortogily napsal(a): Od levelu 5 už můžeš fungovat celkem samostatně, ať už jako bojovy tak jako řemeslny povolani. Jo chodit dokola stoky naštve, ale co takovy licence? To je silny zdroj přijmu a expu za celkem jednoduchy postup, což momentalně řemesla nemají (resp. zakázky moc nefunguji ferově). Pasivni expy zrušit? To mam jako expit farma jak? Prodat ledvinu za goldy ve hře abych nebyl v těžkym minusu při dělani zakázek? Blbost... pasivni expy jsou spravna odměna za aktivitu ve hře.

samozřejmě že můžeš dělat licence, je to výborný nápad, ale bohužel jenom z těch stok, protože cokoliv jiného tě zabije > fail

noob licence: stoky, lovci odmen, osada u cyprony
noob dungy pro lvl 5: stoky 1 patro, goblini u vilhemovic, goblini u orku, gorenzarske doly - první část dungu (goblini)

když si tohle všechno oběhneš, tak level jede jedna radost :-) ..

Asi tak, sam jsem si tu prošel MW jako bojovy i nebojovy povolani (ok crafta sem ještě nedoexpil, ale aspon vim jaky problem to je)

U wara jsem v solo situacích buď honil licence na opravdu kraviny (i na tabulích v Isharu se daj občas na low lvl sehnat nějaky) nebo jsem prostě kolečkoval ty noob dungy se skřítkama, goblinama (je jich to celkem dost) když nás bylo víc tak se šli vlci. Nevěřim tomu že za ten den neseženeš partu lidi, ktery by tě nevzali do něčeho HC jen kvuli expum, však takhle to choděj snad všichni ne?
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka



Příspěvky k tématu
RE: Návrh na systémovou změnu levelování - pragmatické řešení. - od Thortogily - 23.04.2017 v 22:15

Skok na fórum: