Návrh na systémovou změnu levelování - pragmatické řešení.
#23
(23.04.2017 v 22:10)Biosek napsal(a): Jo a Segovesi, varuju te poprvy a naposledy, aby jsi si choval slusne.
Na ty tvoje vylevy v party chatu a tvoje vylevy a urazky RT tymu na foru, neni nikdo z nas zvedavej.
Pokud s timhle budes pokracovat, tak pokud me nikdo nepredbehne, tak ode me budes mit mute, ne-li par denni ban na vychladnuti, jasnej.

Uvedom si laskave, ze tohle je komunitni projekt na kterym kazdej delame zadarmo a jeste do nej laduje Stig a Geo penize ze svyho, aby vubec byl server na zivu.

Takze se klidni.

Já jsem v klidu, očividně ty máš problém. Jaké výlevy? můžeš být konkrétní(skutečně zde žádám z tvé strany o větší úroveň komunikačních dovedností, co jsou výlevy?) Abych věděl čemu se vyvarovaT? Jaký party chat? MOje parta se kterou hraju je 18+ takže prosím tě....jestli ti to vadí klíďo přesusenm se na team speak a ve hře budem už jen telepati ;-)


(23.04.2017 v 22:10)Biosek napsal(a): Uvedom si laskave, ze tohle je komunitni projekt na kterym kazdej delame zadarmo a jeste do nej laduje Stig a Geo penize ze svyho, aby vubec byl server na zivu.

Uvědom si, že my tu hrajeme taky zadarmo a tolerujeme vám tolik bugů a klopítnutí, že to až není snad možný a občas musíme taky trpět i vaše výlevy(ano jsme jen lidi). Alfa testy a beta testy jsme dělali taky zadarmo, nikdo nás za to neplatil a investujeme někteří víc času do hry než některá GM. Velkou část z nás pak naprosto stejně trápí a mrzí, že tu hraje tak málo hráčů a tak ve volném čase přemýšlíme co by šlo zlepšit, změnit a kupodivu opět za to nejsme placení a děláme to ve volném čase. Očekáváme snad za to nějakou slepou vděčnost? Ne. Jak jsem říkal již kdysi snaha se cení, ale já spíš hraju na výsledek... Odpověděl jsem ti naprosto slušně.



Příspěvky k tématu
RE: Návrh na systémovou změnu levelování - pragmatické řešení. - od Segoves - 24.04.2017 v 03:47

Skok na fórum: