Návrh na systémovou změnu levelování - pragmatické řešení.
#59
(25.04.2017 v 18:32)Segoves napsal(a): Dneska jsem dal 11 level, ke své nelibosti mi bylo umožněno zvednout si zbraňový skill pouze o dva ***** ***** **** **** body. Tohle není rpg ale ***** *****. a ten kdo to vymýšlel je ***** ***** a **** *****. V praxi naprosot nefungující ******. Hráč vůbec necítí žádnej progress a samozřejmě tohle vůbec není systémem zohledňováno. Nebo někde máte tabulku moster? který mají bojové dovednosti odstupňované po 2 **** bodech?

ano další bodnou zbrań kterou může zloděj používat( DO **** HURÁ!!!!!) je až od zbraňového skillu...ÁNO! 75 % VELKÁ GRATULACE,!!!! AŽ ODEHRAJEŠ TISÍC HODIN A ZABIJEŠ STATISÍCE MOBEK( na level 12 to dělá 6000 goblinů, nebo 1200 vlků, skřetů) A ZÍSKÁŠ O 13 LEVELŮ VÍC! BUDEŠ MOCI POUŽÍVAT NOVÝ TYP BODNÉ ZBRANĚ, ještě potlesk, potlesk a **** do tváře.

Zajímavé, že si na tyto věci dokážeš stěžovat jenom ty, už i mě tvoje vulgarismy přestávají opravdu bavit. Jak můžeš napsat že ten kdo to vymýšlel je *** atp.? Co si dokázal ty až na shazování projektů lidí co na tom několik let dřou, kteří do toho vkládají čas, peníze,... Opravdu Manawydan potřebuje lidi jako si ty? Přijde ti normální takhle nadávat na chatu, a ještě toto napsat na fórum? S omluvou se divím že si ještě tady a nemáš ban. Něco se ti nelíbí? Expíš pomalu? Co tě zde teda drží když si na všechno jenom stěžuješ. Tím co tu píšeš skriptery, GMka ani nikoho jiného nenamotivuješ. Jak už výše psal Marilla, zkus to třeba za crafta. Já jsem za týden a něco dal z lvl 11 na 17tku (s farmářem). Za jeden den jsem jednou udělal 18,5K expů, tak kde je problém? Opravdu, uvědom si co tady píšeš, píšu tady toto za sebe, a rozhodně mě přestáváš bavit.

Edit: Je mi jasný, že kdyby můj nick byl napsán zeleně, už jen kýveš hlavičkou.
K tomu se raději vyjadřovat nebudu...
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony



Příspěvky k tématu
RE: Návrh na systémovou změnu levelování - pragmatické řešení. - od Berroson - 26.04.2017 v 16:57

Skok na fórum: