Návrh na rebalance perků - optimalizace?
#14
Kněz nemá 23 perkovních bodů zdarma, zloděj nemá 23 perkovních bodů zdarma, a můžem ve výčtu povolání pokračovat. O troling mi nejde. Nechápu v čem je problém aby válečník začínal pouze s lehkou zbrojí jako ostatní a za body si mohl střední dokoupit(a nebo rovnou začít se učit těžkou zbroj(tu může mít už od desátého levelu na 4 stupni) > úspora 10 bodů?). Nemůžeš mě přeci whitey obviňovat z trolingu, když moje argumenty mají skutečně základy ve faktech. Faktem je, že ostatní povolání jsou vůči němu diskriminována. V mých očích jsou pak dvě možnosti, zredukovat startovní perky válečníkovi(koupit si je přeci může) a nebo ostatním povoláním naopak nějaké perky přidat). Ve výsledku totiž v současném systému válečník má neodpostatněnou startovní protekci(23 perkovních zdarma). POZOR já tady nelobuju za to aby ostatní povolání dostala startovní bojové perkovní body rovny k válečníkovi! Já tady upozorňuju na zjevnou diskriminaci ostatních povolání. Sám jsi použil argument, že je to tak nastaveno protože výjimečnost válečníka co by povolání je právě v bojových dovednostech, já tento argument akceptuji, ale proč se ale současně upírá, tato výjimečnost ostatním povolání v jejich oboru? Proč by zloděj nemohl začínat se 4 stupni perku tichá chůze, když je to jeho vyjímečná specializce, zalchemista na 4 stupni perku botanika a podobně.

Tohle je prostě naprostá disharmonie mezi povoláními. Všechna ostatní začínají bez perků(nebo mají poloviční hodnoty viz ostatní bojová povolání), přičemž k jejich dosažení musí utrácet peníze a sbírat levely. Jenom válečník jich má 24 hned odstartu zdarma. Zároveň když si dáš na jednu misku všechna bojová povolání a na druhou nebojová, protekce a diskriminace je o to více patrnější a zřejmá ve prospěch bojových povolání.

Mě nejde o flame war, mě nejde o trolling mě jde o to poukázat na tento fakt a snažit dosáhnout harmonie mezi povoláními co se týče startovních perkovních bodů. Já neříkám dejte všem ostatním bojovým povoláním taky střední zbroj a všem nebojovým! Já říkám uznejte jim stejnou výjimečnost a na základě toho dejte přiměřené startovní perky rovné boostu válečníka.



Příspěvky k tématu
RE: Návrh na rebalance perků - optimalizace? - od Segoves - 27.04.2017 v 21:12

Skok na fórum: