Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Maleniny krystaly
#1
"Mistře, nesu vám ty Maleniny krystaly, které jste žádal", poklepal hrdě učeň Královské magické akademie na pytel, který měl přes rameno.
Mistr se otočil a když viděl, jak učeň s velkolepým výrazem položil splasklý vak na stůl před sebe, zastřely mu zrak mrákoty. Nemohl si tedy hned všimnout, že i výraz jeho studenta se vmžiku změnil z hrdého vítězného pohledu na šokovanou grimasu a obličej se mu zbarvil do zelena.
"Co-co-co to-toto má sakra znamenat!", rozčílil se mistr a konečně ze sebe vypravil zbytek věty. Jeho obličej naopak rudnul, až nachověl. Musel se dokonce i opřít o stůl, aby získal ztracenou rovnováhu.
"Děravý.. ten pytel je děravý, ty zatracený neschopný břídile!", vyhrkl mistr, když objevil zející díru v rohu pytle.
"Vů-vů-vůbec nevííím, jak se to mohlo stát, můj pane..", teď už prozměnu koktal student. "Od našeho dodavetele jsem šel přímo...", začal student, ale větu nedokončil a výraz v obličeji se změnil v čistou provinilost. "No, vlastně zas tak přímo ne. Trochu jsem se napřed prošel po cestách a lesích okolo města, vyřídil jsem si pár záležitostí v Isharu a na vesnici, šel jsem na..", začal student jmenovat a nervózně si třel čelo.
"Dost už, tvé bláboly mě nezajímají. Teď abych poslal někoho ty úlomky hledat.. Zmiz mi z očí, než popadnu sukovici, ty ubohý pitomče!", obořil se mistr na žáka a začal sepisovat zprávu na pergamen.


OOC: V Isharu, Vilhelmovicích a blízkém okolí je rozeseto 40 fialových krystalů s názvem Maleniny krystaly (vždy jeden předmět sestávající z několika úlomků). Ten, kdo sesbírá největší počet těchto předmětů, získá odměnu na míru svojí postavě. Soutěž bude uzavřena zítra, 10.9., po 20:00. Po konci soutěže budou všechny krystaly smazány. Soutěžící nechť do dané hodiny napíšou nalezený počet krystalů spolu se jménem postavy sem do topicu. Na pozdější reakce nebude brán zřetel.
K nalezení některých kamenů se může hodit funkce klienta "Kruh průhlednosti". Žádný z krystalů není zavřený v kontejneru - truhle, pytli, nábytku apod - a žádný není mimo regiony Ishar, Vilhelmovice, Západní Isharion, Východní Isharion.
Všem hledačům přeji hodně štěstí a těším se na výherce!



Příspěvky k tématu
Maleniny krystaly - od Stig - 09.09.2012 v 14:57
RE: Maleniny krystaly - od Aerienne - 10.09.2012 v 13:24
RE: Maleniny krystaly - od Stig - 10.09.2012 v 13:44
RE: Maleniny krystaly - od Stig - 10.09.2012 v 14:57
RE: Maleniny krystaly - od Aine - 10.09.2012 v 15:33
RE: Maleniny krystaly - od Stig - 10.09.2012 v 18:12
RE: Maleniny krystaly - od Marilla - 10.09.2012 v 18:21
RE: Maleniny krystaly - od Stig - 10.09.2012 v 19:53

Skok na fórum: