Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Novinky ze světa lidí a hobitů
#90
Píšu sve vlastni zápisky ze dne 21. Toru roku 317. Po obdivuhodné výpravě s knězem Gergem, jsem zjistil ze Goblini obsadily most mezi Cypronou a Isharem. Po velké krvelačné bitvě, mnoha roztříštěných kostí, a odřeným zadkem od Poloobra ( který mě vláčel), ještě teď mne bolí celé tělo) jsme od jednoho Goblina, kterého jsme já a Mallwin Miel zajali, zjistili že Goblinům pomáhá jakýsi člověk Holá Hlava. Po obrovské výhružce a téměř smrti chechtáním se jsme spolu s Mallwinem vyčistili most. Dalo to spoustu práce. Budu muset konečně zjistit jak posílit své pomocníky.

Vydali jsme se do Vilhemovic, kde jsme narazily na člověka s holou hlavou. Po určitém vyhrožování začal utíkat. Pronásledovali jsme ho. Vsivak jeden podla zalezl do byvaleho skladu, který býval zamknutý.
Jaký to náš úžas, když jsme zjistili že tu někdo prováděl experimenty s jedy a drogami. Myslím, že je tam stále ještě knížka s jeho zápiskama. Pod kobercem jsme našli tajný východ.
Dostali jsme se dovnitř jeskyně. Po hodinách krveprolití a vydatné pomoci Raknaie spousty rozchrstlé kyseliny jsme úspěšně porazily Krále lesních goblinů. Bohužel člověk Holá Hlava nám unikl tajným východem který vede až téměř k Cyproně.
Co vůbec tato osoba zamýšlí? Chystá se něco velkého, cítím to v kostech, jak ve svých tak i ostatních. Je potřeba co nejrychleji rozjet můj projekt, protože netuším co se chystá. Obávám se že ani ten Goblinní práskač co nám vyzradil informace nezůstane tak docela skrytý. A komu vůbec patřil ten sklad? Až teď si uvědomuju jak blízko jsme byli smrti. Jsem stále ještě moc slabý, nešahám ani po kotníkovi Loniasovi ani Gergovi. Musím se toho ještě hodně naučit.

Podepsán Severus Gasel Hellscythe - nekromant - budoucí výzkumník kouzel negativný vlny a chladu


Přiložené soubory Miniatury
           
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět



Příspěvky k tématu
RE: Novinky ze světa lidí a hobitů - od Talon - 21.10.2012 v 21:50
RE: Novinky ze světa lidí a hobitů - od Mir - 23.03.2013 v 14:04
RE: Novinky ze světa lidí a hobitů - od Mir - 25.03.2013 v 15:46
Knihovna - od Marina - 04.10.2008 v 10:37
RE: [RP] Novinky ze světa lidí a hobitů - od HaFiK - 04.10.2008 v 21:02
RE: [RP] Novinky ze světa lidí a hobitů - od HaFiK - 09.10.2008 v 20:02
RE: [RP] Novinky ze světa lidí a hobitů - od HaFiK - 12.10.2008 v 19:34
RE: [RP] Novinky ze světa lidí a hobitů - od HaFiK - 13.10.2008 v 23:29
RE: [RP] Novinky ze světa lidí a hobitů - od HaFiK - 14.10.2008 v 09:51
RE: [RP] Novinky ze světa lidí a hobitů - od HaFiK - 20.10.2008 v 10:28
RE: [RP] Novinky ze světa lidí a hobitů - od HaFiK - 27.10.2008 v 11:26
Dopis pánovi Jedličkovi - od Mir - 10.03.2009 v 18:20
Představení bardky Destenie - od Talon - 14.07.2009 v 10:47

Skok na fórum: