Návrhy na vylepšení serveru.
#8
1) Ano, celý server začne chodit s medvědy, ideální stav.
2) Tak nevím, já poslední dobou nepotkávám takřka žádné crafty, natož alchimisty, navíc bojím se že na lvl 22 (tzn lvl kdy lze mít grizzliho), by mě nezrachránilo dokonce ani velké očarování (i když je fakt, bylo by to aspoň trochu vyrovnané).
3) Ano, proč by síla schopností měla aspoň řádově odpovídat nutné investici, blbost.
4) Ano, medvěd je levný. Jí totiž maso a toho seženu libovolné množství z NPC. Pokud ti přijde víc RP, než mu dát sežrat uloveného jelena, kupovat mu počeený špek. Platí pro tebe to, na co mě upozornuješ v bodu 1, je to tvůj problém.
5) Tak ten podpis mám hlavně proto, že mi přijde značně pobuřující, když hráč nesmí ani slušně vyjádřit svůj (nagativní) názor. Jinak tedy je fakt, že s tím souhlasím, ale no nebýt Whiteyho, nikdy bych si to do podpisu nedal.
6) Jednak RP a vedení cechu jsou dvě odlišné věci. Popravdě RP často je důvodem proč právě ten cech nemít. Ale jinak no, v současnosti ho nemám, protože elfy se rozhodlo vést GM.
7) Ano snaží se. Ale no, když ti doktor omylem vyoperuje zdravou ledvinu, taky se snažil ti pomoci... Prostě nevím, snaha je věc pěkná, ale nestačí. A kritika je dle mého věc prospěšná. Zlatá škola, kde vyučující za nelezení chyby v ním napsaných skriptech dá bonusové body, místo toho aby ho sprdnul co si to dovoluje kritizovat jeho skripta, když on se přeci snažil.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Návrhy na vylepšení serveru. - od Vít - 04.02.2014 v 09:15
RE: Návrhy na vylepšení serveru. - od Gheed - 04.02.2014 v 12:25
RE: Návrhy na vylepšení serveru. - od Gheed - 04.02.2014 v 12:48
RE: Návrhy na vylepšení serveru. - od Talon - 04.02.2014 v 13:04
RE: Návrhy na vylepšení serveru. - od Ilicius - 04.02.2014 v 13:16
RE: Návrhy na vylepšení serveru. - od Gheed - 04.02.2014 v 13:28
RE: Návrhy na vylepšení serveru. - od Gheed - 04.02.2014 v 13:43
RE: Návrhy na vylepšení serveru. - od Stig - 04.02.2014 v 14:25

Skok na fórum: