Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Staří známí
#4
Zydar ucítil ránu, něco ho velmi tvrdě nakoplo. "Aby tě ork sežral!" Hlasitě zaklel a otevřel oči. Přímo u hlavy vidí pár bot. Pozvedl hlavu a praštil se o stůl, pod kterým ležel. "uff, kde to zase.. ah" Vyškrábal se na židli a co nevidí. Naproti něj sedí Eldoth a podivěně se na něj dívá. "Kde se tady bereš ? Jak ses tu dostal? .. o..o..odkud?" Zydar si otřel obličej a kysele se usmál na Eldotha. "Aha, tak to byly tvé nohy. Ále, včera jsem nějak přebral a usnul tadyhle pod stolem." Eldoth na něj stále udiveně kouká, pochvíli se vzpamatoval. "Zrovna před chvíli tady byla elfka a najednou se tu objevíš ty, už jsem myslel, že to jsou nějaké čáry." Zydar se usmál. "Ah elfka říkáš. No teda ta rána, co jsem schytal byla spíš jako by mě nakopl kůň. Ale pověz, nebyla to náhodou Spiritea? Ta elfka, která si tak libuje v lidských hostincích?" Eldoth s úsměvem na tváři přikývl. " Jo jo, přesně takhle se jmenovala, ty ji znáš ?" Zydar se pořádně napil čisté vody. "To si piš, že znám. Není tomu dlouho, co jsem ji tady potkal. Pověz taky ti nabízela banány?" Oba dva se chlípně zasmáli. "Banány ? .. to snad .. né, nenabízela" Zydar se podrbal na bradě a začal pokládat jendu otázka za druhou "No jo, stejně je divné, že sem tak často chodí. To u elfu nemají pořádné hostince ? Nebo je snad tak zvrhlá, že má potřebu opájet se u lidí? Je to vůbec elfka?". Eldoth ztuhnul, krátce se zamyslel a pak se začali oba dva nekontrolovatelně smát, načez po chvíli Zydar pokračoval v řeči. "A víš ty co, nedávno se tu na ní vyptával i nějaký elf, jestli se tady nechodí schovávat před nějakým ctitelem." Následně se zase začli smát jak diví až se Eldoth zakašlal. "No to teda nevím, ale dost řečí, pojďme raději najit Thimotheuse. Máme dnes hodně vyřizování" Zydar přikývl, oba se postavili a vyšli z hostince. Hned jak vyšli uviděli, jak k ním běží Thimotheus a huláká. "Mám to! Mám to! Našel jsem výborné místo."
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět



Příspěvky k tématu
Staří známí - od Gheed - 04.03.2014 v 00:37
RE: Staří známí - od Guner - 05.03.2014 v 20:44
RE: Staří známí - od luckman - 07.03.2014 v 14:59
RE: Staří známí - od Gheed - 07.03.2014 v 18:52
RE: Staří známí - od Stig - 10.03.2014 v 17:45
RE: Staří známí - od Stig - 11.03.2014 v 00:23
RE: Staří známí - od Guner - 11.03.2014 v 16:19
RE: Staří známí - od luckman - 12.03.2014 v 21:15

Skok na fórum: